ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

SOUTĚŽ - Fond na nákup vodních ploch, aneb Středočeští rybáři sobě! tit

publikováno: 27.02.2020

Na středočeské územní konferenci v roce 2018 si delegáti odsouhlasili založení Fondu na nákup vodních ploch. Středočeský územní svaz do fondu přispívá částkou přesahující cca 1,7 mil. Kč.

Do projektu se již zapojila celá řada místních organizací a několik jedinců. Stále si však myslíme, že by nás mělo být více. Proto nyní vyzýváme všechny středočeské rybáře: Zapoj se i Ty!

Proč?

Od roku 1990 je preferován převod majetku do soukromého vlastnictví. Týká se to i vodních ploch a toků, na nichž hospodaříme, avšak jsou ve vlastnictví státu, či soukromníků. Pokud si chceme i nadále udržet možnost provozování rybolovu na středočeských revírech za rozumné peníze, je třeba se snažit v maximální míře získávat pozemky pod vodou a v jejím okolí do vlastnictví Středočeského územního svazu. K tomu, aby se dařilo tento záměr realizovat, je třeba to nejzákladnější. Finance. Ty jsou právě sdružovány ve Fondu na nákup vodních ploch a slouží všem v rámci územního svazu. Pokud by každý středočeský rybář poslal např. stokorunu, v součtu to ve fondu jsou více jak 3 miliony Kč. Další prostředky přidá SÚS a MO, a to je už částka, za kterou se dá pořídit pěkný rybník.

Právě proto nyní přichází Středočeský územní svaz s roční soutěží pro řadové členy SÚS. Pokud se zapojíš do soutěže, můžeš vyhrát jednu z pěti cen.

Jak se můžeš zapojit do soutěže?

Velmi jednoduše. Stačí na transparentní účet s názvem ČRS SÚS – FOND NA NÁKUP RYBÁŘSKÝCH REVÍRŮ zaslat jakýkoliv finanční příspěvek. Číslo účtu je: 115-8444200237/0100

 Jak zjistím, že jsem registrován v soutěži?

Na webových stránkách Středočeského územního svazu je na úvodní straně informace a odkaz na transparentní účet. Stačí kliknout na „Zobrazit detail účtu“ a zkontrolovat si, zda tvůj příspěvek byl na účet připsán. Pokud ano, jsi v soutěži.

V jakém termínu soutěž probíhá?

Soutěž probíhá v termínu 1. 12. 2019 – 30. 11. 2020

Kdy se dozvím, zda jsem vyhrál?

Na prosincovém zasedání výboru Středočeského územního svazu bude vylosováno 5 výherců a obratem budou zveřejněni na webových stránkách a na facebookovém profilu Středočeského územního svazu.

Co mohu vyhrát? 

1. – 3. cena: Středočeská územní roční mimopstruhová povolenka

4. – 5. cena: Poukázka na odběr zboží v hodnotě 1 000 Kč v Rybářském Centru Rudná

Věřím, že do soutěže se zapojí mnoho středočeských rybářů. V této soutěži totiž platí dvojnásob, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Věřím v dobré srdce středočeských rybářů, a že naplníme naše motto: „HRDÍ STŘEDOČEŠI“.

Tak PETRŮV ZDAR!

Martin Chmelík, marketing a PR SÚS

Fotogalerie tit

foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

ODEVZDÁNÍ SUMÁŘE ÚLOVKŮ 2020

POČET NÁVŠTĚV

4 079 207

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS