ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Menu tit

Ze světa rybářských potřeb - novinky, akční nabídky

Prodejci rybářských potřeb a e-shopy

Ceník reklamy a objednávkový formulář

Máte zájem o spolupráci? tit

publikováno: 22.02.2020

Středočeský územní svaz má nové vize nejen v oblasti samotného rybolovu, ale také v oblasti marketingu. Zájímá vás, co vám můžeme nabídnout? Pojďte se na to podívat.

STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ, jeden z neprogresivnějších územních svazů, který si klade za cíl měnit prostředí rybolovu a přizpůsobovat ho potřebám nejen středočeských rybářů, ale též 21. století. Pro téměř 40 tisíc středočeských rybářů je rybolov vášní a životní výzvou, která přináší pocit seberealizace. Rybolov již není doménou pouze mužů, stále častěji u vod vídáme zástupkyně něžného pohlaví a samozřejmě děti a mládež.

STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ přináší atraktivní nabídku komerčním partnerům s podporou nových webových stránek, facebookového a instagramového profilu a Youtube kanálu garantuje intenzivní publicitu. Všechny uvedené kanály mají přes padesát tisíc přístupů měsíčně. Spolupráce se Středočeským územním svazem přináší výrazné zviditelnění a posílení obchodní značky partnera u rybářské komunity.

STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ nabízí rozvinutí dlouhodobé spolupráce s obchodními partnery. Nabízí svým partnerům profesionální a komplexní péči při budování spojení značky partnera se Středočeským územním svazem. Umožňuje propagaci dlouhodobých marketingových plánů partnerů, prezentaci partnerů na všech akcích pořádaných Středočeským územním svazem atd.

STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ propojuje 106 místních organizací sdružených v územním svazu, obchod, zábavu, média a rybolov. Je tak ideální platformou pro oficiální i neformální setkávání obchodními partnerů se středočeskými rybáři.

Více naleznete v sekci "Ceník reklamních prostor"

 

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 862 784

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS