Zítra startuje FOR FISHING, přijďte podpořit naše handicapované rybáře

Vážení přátelé cechu rybářského,
již tento čtvrtek startuje v pražských Letňanech největší rybářský veletrh v České republice – FOR FISHING 2019.

Jak jsme Vás už informovali, organizace handicapovaných rybářů MO Kladruby zde bude prezentovat svoji činnost v Hale 3, sekci B03.

V letošním roce jsme pro Vás a návštěvníky veletrhu připravili opět velké množství propagačních předmětů a praktického zboží s naším logem. Máme novou kolekci triček a mikin pro sezónu 2019. Šnaps Handy Kapka se již chladí a klobásy se staročeským špekem právě vyjíždějí z udírny. Novinkou jest několik druhů vín z Vinařství Vrátil.

Především však jsme pro Vás, ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, kterým tímto mnohokráte děkujeme, opět připravili losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000,- Kč. Hlavními taháky jsou týdenní pobytový voucher spojený s rybolovem na řece Ebro, bivak, lehátko, několik navijáků, tašek a prutů, nástrahy a návnady, předplatné časopisů…vše naleznete v přiložené výherní listině. To vše může u nás vyhrát ten, který na naší výstavní ploše podpoří handicapované rybáře nákupem propagačních předmětů či darem převyšujícím 200,- Kč. 

Výherní listina ceny 2019

Věřte, že Vaší účastí a příspěvkem podpoříte potřebné a pomůžete tak lidem, které osud v některých činnostech omezil…nikoli však v rybařině!

Časový harmonogram veletrhu:
14. února 2019  (čtvrtek)     10 – 18 hod.
15. února 2019  (pátek)       10 – 18 hod.
16. února 2019  (sobota)       9 – 18 hod.
17. února 2019  (neděle)       9 – 16 hod. 
Na Vaši účast se těší team handicapovaných rybářů Kladruby, kteří se na Vás osobně na výstavní ploše těší.

Temírny závodů, které v letošním roce pořádají MO Kladruby: Termíny závodů ČRS MO Kladruby 2019

Tomáš Kučera a Jan Porhansl 
předseda a hospodář