Závody Pohár kněžny Ludmily

Ve dnech 3. – 4. 10. 2015 proběhl již 20. ročník tradičních rybářských závodů s názvem Pohár kněžny Ludmily. Závod, který každoročně pořádá MO ČRS Mělník, byl uspořádán na levém břehu Labe pod novým mostem a zúčastnilo se jej 27 dvoučlenných družstev z celé republiky, včetně mistra Evropy a vítězů 1. ligy v LRU.

DSC_8085Počasí závodu opravdu přálo a vytvořilo jubilejnímu 20. ročníku krásnou atmosféru. Také ryb se chytalo hodně, celkem bylo za víkend naloveno 1 148 kg o průměrné váze na závodníka 10,6 kg.

Nejlepším závodníkům přišli poblahopřát a předávali ceny starosta města Mělník MVDr. Ctirad Mikeš, předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner, předseda MO ČRS Mělník JUDr. Jaroslav Černík a hospodář Vladimír Nývlt.

DSC_8196Vyhlášení závodu se velmi dobře zhostil hlavní pořadatel a jeden ze zakladatelů Poháru kněžny Ludmily Ing. Martin Pecina, který na závěr poděkoval všem za účast a pořadatelům za dobře odvedenou práci na přípravě i průběhu závodu.

Velké díky za finanční podporu patří městu Mělník a Středočeskému územnímu svazu při podpoře LRU i ostatním sponzorům a také určitě velké poděkování patří rodině Veltruských za perfektně zajištěné občerstvení.

Závěrem předseda Středočeského územního svazu slíbil podporu sportovcům i do dalších let.

Vítězi 20. ročníku se stali:

DružstvaDSC_8210
1. Jan Kostka a Vojtěch Maštera
2. Josef Konopásek a Ladislav Konopásek
3. Pokorný Ondřej a Pokorný Roman ml.

Jednotlivci
1. Konopásek Josef
2. Bartoš Jan
3. Pokorný Ondřej

Výsledky Ludmila – 2015

DSC_8207

Nejlepší junior Ondřej Pokorný.

DSC_8206

Nejúspěšnější žena Markéta Nováčková

DSC_8147 DSC_8168 DSC_8183