V SÚS vítáme novou místní organizaci – Mukařov

Naše středočeská rybářská rodina se rozrostla o novou organizaci, kterou se stala ČRS, z. s., MO Mukařov. Ta s sebou přináší i zcela nově zrevitalizovaný rybník Borovice. Ten bude do sdruženého rybolovu vložený v příštím roce.

Mukařov se nachází nedaleko Mnichova Hradiště, jehož místní organizace má v obci své rybochovné zařízení.

Ustavující členská schůze MO se konala 31. 3. 2019, poté následovala registrace v ČRS, z. s.

Předsedou místní organizace byl zvolený František Trpišovský, jednatelem pak Václav Paleček.

Počátkem tohoto týdne již zástupci MO nafasovali od SÚS povolenky, členské známky a zahájili nábor členů.

„Mám z toho velkou radost, většinu těch lidí znám, neboť tam máme rybochovné zařízení. Mukařovští přicházejí s nádherným rybníkem, což jistě ocení řada našich členů. Vítám je tedy mezi námi a těším se na vzájemnou spolupráci,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

Rybník Borovice má výměru 4,8 ha a byl zkolaudován před několika týdny.

Středočeský územní svaz má tak k dnešnímu dni 106 místních organizací.

(šam)