Středočeský šupináč 2016 zná své vítěze

Dnes proběhlo na výstavišti v Lysé nad Labem vyhodnocení soutěže Středočeský šupináč – 2016. Za přítomnosti zástupců Ministerstva zemědělství, Státní veterinární správy, zemědělského výboru Parlamentu, senátora, poslanců, ale zejména hejtmana Středočeského kraje ing. Miloše Petery, jako spoluorganizátora akce.

CIMG3220Po hudebních vstupech Báry Štěpánové a nymburské romské kapely Gypsy, za skvělých komentářů moderátora Jakuba Koháka byli v rámci Středočeských dožínek oceněni nejúspěšnější farmáři v kraji. Na závěr programu vždy přichází zlatý hřeb a tím je vyhodnocení nejlepších úlovků středočeských rybářů na středočeských revírech.

A jak to letos dopadlo?
1. místo Smitka Josef, nar. 1972, trvale bytem Kutná Hora
ČRS MO Český Šternberk Úlovek: Candát obecný

CIMG32242. místo Peterka Denis, nar. 2002, trvale bytem Zlonice
ČRS MO Šlapanice Úlovek: Amur bílý

3. místo Endl Petr, nar. 1984, trvale bytem Vlkovec
ČRS MO Uhříněves Úlovek: Štika obecná

Úspěšní lovci, obdrželi od Krajského úřadu poukaz k nákupu rybářských potřeb v hodnotě 15, 10 a 5 tisíc korun. Od ČRS SÚS pak celorepublikovou, celosvazovou a středočeskou územní povolenku.

Gratulujeme.

CIMG3227Další účastníci soutěže, kteří nebyli vyhodnoceni, obdrží od Středočeského územního svazu upomínkové předměty. I jim gratulujeme a přejeme štěstí v následujícím ročníku, který byl právě vyhlášen.

Závěrem ceremoniálu poděkoval jednatel ČRS Středočeského územního svazu Středočeskému kraji za dlouhodobou spolupráci a zejména pak za pomoc s projektem vybudování vzorových míst pro handicapované rybáře – vozíčkáře, tak aby i ti naši kolegové, kteří měli v životě méně štěstí, mohli rybařit bez omezení. Jako symbol díků následně předal hejtmanovi Středočeského kraje ing. Miloši Peterovi rybářskou vázanku.

CIMG3228Zároveň dnešním dnem byl odstartován další ročník soutěže, za stejných podmínek a potrvá do 15. 9. 2017.

Do příštího ročníku Petrův zdar.

Středočeský šupináč plakát 2017

První vizualizace míst pro handicapované rybáře, které by měly být vybudovány na revírech 411 989 Mlynařice 3 – Dvorce, 411 998 Božkov a 411 033 KAČÁK 4. Středočeský kraj přispěje částkou 200 000 korun.

 

RYBNIK_2_verze 1 RYBNIK_1_verze 11