ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Středočeši ovládli kategorii U15 na MiČR v přívlači tit

publikováno: 30.08.2021

O posledním prázdninovém víkendu se ve Vlašimi a Českém Šternberku uskutečnilo Mistrovství České republiky juniorů v LRU přívlač.

Středočeský územní svaz reprezentovali v kategorii U15 Vojtěch Šedivý a Tomáš Řezáč (oba Mladá Boleslav), Jiří Pěchouček, Jakub Štrougal, Pavel Franče a Aleš Vorel (všichni Rakovník) a v kategorii U20 Jan Linhart (Mladá Boleslav), Jáchym Hanko, Adam Fric (oba Rakovník), Roman Průša a Daniela Truhlářová (oba Vlašim).

Mistrovství mělo v obou kategoriích vysokou sportovní úroveň, o které svědčí třeba i to, že v kategorii do 15-ti let ulovilo 12 závodníků za tři hodinová kola na Blanici ve Vlašimi dohromady 497 kusů ryb. Za to Sázava se ukázala pro kategorii do 20-ti let jako velice obtížná, protože během noci před závodem stoupla voda o cca 30 cm a při tomto zvýšeném průtoku bylo velmi těžké ulovit rybu.

V kategorii U15 se strhl mezi našimi reprezentany Vojtou Šedivým a Jirkou Pěchoučkem neuvěřitelně vyrovnaný souboj o vítězství, který nebyl rozhodnutý do poslední sekundy závodu. Nakonec ho pro sebe rozhodl obhájce titulu Vojta Šedivý. Oba závodníci nachytali vice než 9,6 m ryb a Vojta nakonec zvítězil o pouhých 24 mm! Středočeskou dominanci potvrdil třetím místem Jakub Štrougal. Neztratil se ani Pavel Franče, který obsadil 7. místo, Tomáš Řezáč byl 8. a Aleš Vorel skončil 10.

V obrovsky nabité U20 zvítězil Michal Mareš ze Západočeského ÚS, druhý skončil Jan Dorian Kratochvíl z Prahy a třetí byl další Západočech Filip Ráža. Nepopulární 4. místo obsadil nejlepší Středočech Jan Linhart, sedmý skončil Roman Průša,8. místo obsadila Daniela Truhlářová, 11. byl Jáchym Hanko a 12. Adam Fric.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci Středočeského územního svazu.

Aleš Truhlář, MO Vlašim

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

šupináč

POČET NÁVŠTĚV

10 562 411

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS