Na Jizeře se konala 3. liga v přívlači
publikováno: 25.09.2023
Ve dnech 22. až 24. 9. proběhlo na řece Jizeře v Mladé Boleslavi letošní poslední kolo 3. přívlačové ligy. Lovili se zde převážně okouni, ale přelstít se povedlo i několik štik a větších tloušťů.
V tomto ligovém kole se nejlépe vedlo týmu MO ČRS Hostivař POPY TEAM ve složení Michal Popelář a Ondřej Mařík, druzí skončil tým MO ČRS Vlašim ve složení Daniela Truhlářová a Aleš Truhlář a třetí místo obsadil tým MIJATAR MO Kobylisy ve složení Jakub Šintál, Taras Burakov a Miroslav Lamač.
Celkově se v součtu tří kol v letošním roce nejvýše umístil tým MO ČRS Hostivař POPY TEAM, druhý byl tým Piscatores MO Rakovník ve složení Aleš Vorel a Jaroslav Vorel, třetím týmem byl MIJATAR MO Kobylisy. Uvedené první tři týmy si vybojovaly postup do druhé ligy.
Oto Hlaváč
Fotogalerie