Proběhly společné kontroly RS a Policie ČR tit

publikováno: 02.08.2023

V minulých dnech proběhly na revírech MO dvě kontroly členů rybářské stráže s rozšířenou působností ve spolupráci Poříčním oddělením Policie ČR Nymburk.

První kontrola se konala z lodi, kdy bylo kontrolováno 16 rybářů na úseku revírů Labe 21, Labe 24 A. Labe 23 A, Labe 21 A – Tůně a nádrže a Labe 22 (na tomto revíru provedli kontrolu dodržování plavebního řádu policisté, jednoho lovícího pokutovali).

Kontrola byla zaměřena na dodržování RŘ, na pořádek na lovných místech a dodržování plavebního řádu. Vše proběhlo bez výraznějších problémů, nedostatky řešeny na místě zápisem do povolenky, plus osvěta.

Druhá kontrola proběhla opět ve spolupráci s Poříčním oddělením PČR Nymburk, tentokrát však vozidlem. Kontrolovány byly revíry Labe 21, Labe 22, Jizera 6 a Labe 19.

Zkontrolováno bylo 39 lovících, zadržena byla jedna povolenka a jeden pytlák, jinak vše ostatní v pořádku.

Tímto chceme poděkovat Poříčnímu oddělení Policie ČR za spolupráci při ochraně našeho majetku a všem lovícím za dodržování RŘ a korektní přístup ke kontrole.