Menu tit

BPVRP

Vánoční besídka rybářského kroužku Lipánci Příbram tit

publikováno: 15.12.2023

Ve středu 13.12.2024 proběhl poslední kroužek Lipánků letošního kalendářního roku. Letošní besídka se z důvodu hojného počtu dětí v kroužku odehrávala v sále hornické hospůdky Na Marii.

Po přivítání všech účastníků byl každý Lipánek obdarován rybářským dárečkem. Následovalo vyhodnocení docházky, kdy čtyři mladí rybáři splnili 100% účast na kroužku od začátku školního roku.

Ani rodiče jsme moc nešetřili. Připravili jsme naše oblíbené „Rybářské RISKUJ“, které potrápilo i zkušenější rybáře.

Následovala volná zábava vyplněná zdolávacím a střeleckým trenažerem. Zejména zdolávání sumce nebo pořádného kapra byl pro děti, ale i rodiče zážitek. Smrt v očích a opocená čela mluvila za své.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat mnoha lidem.

Největší díky paří v první řadě dětem, rodičům, ale i prarodičům. Dětem za jejich práci a zájem. Rodičům za důvěru, kterou v nás vkládají.

Dále děkujeme všem členům výboru a obecně členům MO Příbram, kteří se podílí na akcích spojených s mládeží.

Velké díky patří ČRS Středočeskému územnímu svazu, který je obrovským partnerem a podporou nejen našeho kroužku, ale všech kroužků Středočeského kraje.

V neposlední řadě děkujme Českému rybářskému svazu, který nám zapůjčil zdolávací a střelecký trenažer. Byla to o obrovská zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Tímto Vám chceme popřát hezké svátky a budeme se na Vás těšit v lednu.

Jindřich Kabeláč