Menu tit

Návštěvní a provozní řád areálu

Mapa areálu a evakuační cesta

Pravidla k odlovu ryb

Aktuality z pískovny

Úlovky z pískovny

Členská schůze MO Soutice tit

publikováno: 27.03.2023

V sobotu (25. 3.) se v sále hotelu Rabbit Trhový Štěpánov sešlo 97 členů místní organizace Soutice. Zprávu o činnosti v roce 2022 a plán práce na rok 2023 přednesl předseda MO Jiří Říha.

Ten kladně hodnotil akce na ochranu životního prostředí jako např. Čistá Sázava 2022 a zároveň pozval členy na další ročník, který se bude konat v sobotu dne 15. 4. 2023. Ve své zprávě dále uvedl činnost vyšších svazových orgánů i situaci ohledně RIS.

Hospodář pan Libor Exner seznámil s plněním zarybňovací povinnosti v minulém roce, prodej povolenek, výlovy rybníků a další hospodářské záležitosti.

Finanční zprávu přednesl jednatel Václav Seidl. Rok skončil v zisku, který bude přidělen rezervnímu fondu.

V diskuzi vystoupil hospodář SÚS Milan Štěpnička, který poopravil informace o RISu a současném stavu jeho vývoje, zdůvodnil zvýšení ceny členské známky a povolenek, činnost svazového příkazce a jiné aktuální otázky z pohledu SÚS.

Předseda DK p. Lukáš Kučera seznámil s činností DK a uvedl příklady trestů při nedodržování bližších podmínek výkonu rybářského práva i samotného zákona.

Účastníci VČS závěrem schválili usnesení.

Mgr. Václav Seidl, jednatel MO