ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Propozice závodu O pohár předsedy SÚS dětí a mládeže tit

publikováno: 15.02.2021

Závod "O pohár předsedy Středočeského územního svazu" dětí a mládeže se koná 9. 5. 2021 na Pískovně Písková Lhota u Nymburka. Pořadatelem je SÚS a akce se koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.

Závod je určený všem dětem a mládeži, tedy i neorganizovaným v ČRS. Soutěží se ve dvou kategoriích: do 15 let a 16–18 let. Děti se mohou závodu zúčastnit pouze za doprovodu dospělé osoby, která za dítě nese plnou odpovědnost.

Počet startujících je omezený na 200 závodníků. Rezervaci je možné provést do 24. 8. 2021 na e-mail: mladez@crs-sus.cz. Zároveň umožníme dětem prožít noc v přírodě, když budou moci v doprovodu přijet již v sobotu a naprosto výjimečně přenocovat v bivaku nebo ve stanu na pláži.

Pro děti, které již přijedou v sobotu, je připravena večeře a nedělní snídaně zdarma, takže bude o ně postaráno. Má to však jednu podmínku, aby byl dostatek porcí, a tou je, že rodiče či vedoucí kroužků musí děti do závodu přihlásit na e-mail: mladez@crs-sus.cz do 24. 8. Kdo tak do tohoto termínu neučiní, může v sobotu přijet a přenocovat, ale již bez večeře a snídaně.

V přihlášce prosím uveďte: jméno a příjmení dítěte, datum narození a MO (pokud je dítě členem), a zda budete na pískovně nocovat a máte zájem o večeři a snídani.

Startovné se NEPLATÍ.

Občerstvení pro účastníky zajištěno!

Pro všechny zúčastněné jsou připraveny hodnotné ceny a pamětní medaile, navíc jako bonus obdrží první tři celosvazovou povolenku k lovu ryb na mimopstruhových revírech pro rok 2022.

Více se dozvíte v přiložených propozicích a v závodním řádu. Další informace budeme přidávat podle toho, jak se bude v ČR vyvíjet situace v souvislosti s nákazou COVID-19.

Děkujeme všem našim partnerům.

(šam)

Soubory ke stažení tit

Propozice OPP 2021

PDF

Závodní řád OPP 2021

PDF

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

7 796 857

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Územní konference

© 2021 ČRS SÚS