Rybářské závody členů MO Jince o putovní pohár tit

publikováno: 18.09.2023

Na rybníku Nový se v sobotu (16. 9.) konal 5. ročník rybářských závodů členů MO Jince starších 18 let o putovní pohár ČRS, z. s., MO Jince a městyse Jince. Soutěže se mohli zúčastnit i pozvaní hosté z SÚS.

K prezenci se dostavilo celkem 20 závodníků, kterým byly vytvořeny optimální podmínky.

Jednokolový závod proběhl od 07.30 hod. do 12.30 hod. V přestávce lovení se podávalo občerstvení a balené nápoje.

Celkově bylo uloveno 1 876 cm ryb.

Na prvním místě se umístil Dušan Hýbner (SÚS) celkovým součtem 712 bodů, na druhém místě pan Karel Štrynek s 308 body a na třetím místě pan Antonín Papírník s 235 body. Největší ulovenou rybou, amurem bílým o délce 78 cm se mohl pochlubit Karel Štrynek.

Putovní pohár ČRS, z. s., MO Jince a městyse Jince v roce 2023 získal Dušan Hýbner.

Všichni závodníci byli odměněni věcnými cenami, přičemž první tři k cenám obdrželi poháry a diplomy, včetně za největší ulovenou rybu.

Touto cestou děkujeme sponzorům rybářských závodů členů MO: Rostislavu Turoňovi – rybářské potřeby, Nachytáme.cz; Antoninu Papírníkovi; společnosti Saba – rozvoz obědů, lahůdky; Vladimíru Slavkovskému; Zdeňku Ulmanovi; dále děkujeme: technickým službám městyse Jince za postavení a sbalení stanu; Sboru dobrovolných hasičů Jince za dodaní věcí do cateringu; paní starostce Bc. Miroslavě Tiché, že se na nás přišla podívat a předala soutěžícím ceny; Dušanovi Hýbnerovi, předsedovi ČRS, z. s., Středočeského územního svazu, že si našel čas ve svém nabytém programu a přišel si k nám na rybník Nový zazávodit a všem závodníkům, kteří se těchto rybářských závodů zúčastnili.

Výbor ČRS, z. s., MO Jince