ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Závod dětí a mládeže na Jizeře tit

publikováno: 14.09.2021

V sobotu 11. 9. 2021 uspořádala MO Mladá Boleslav ve spolupráci s DDM tradiční rybářský závod pro děti a mládež, který konal na Jizeře 4, a kde si svůj první rybolov mohli vyzkoušet úplní nováčci, ale zároveň mezi sebou závodili již zkušení pardálové.

K závodu nastoupilo celkem 32 závodníků.

V nejvíce zastoupené kategorii žáků vyhrál místní Marek Hlaváč se 4 630 g ulovených ryb, kterého jen těsně následoval Jakub Sekáč - 4 030 g, přičemž se mu povedlo ulovit nádherného tlouště 50+, třetí byl Viktor Nitsche - 2 660 g.

Kategorii začátečníků vyhrál Ondřej Ženíšek - 1 120 g, druhé místo obsadil Jakub Šelbický a třetí skončil Stanislav Starý.

Nejlepším juniorem se stal Jiří Chromčák - 3 700 g, před druhým Petrem Linhartem a třetím Eduardem Suchým.

V žákyních své zkušenosti zúročila a vyhrála Barbora Ponocná - 740 g, druhá skončila Stela Volprechtová a třetí Markéta Hlaváčová.

Závod proběhl ve velmi přátelském duchu, kdy se někteří aktéři dokonce přiznali, že nepřišli ani tak závodit, jako pobýt se svými kamarády z kroužku u vody, ale na druhou stranu byly u většiny soutěživých rybářů vidět velmi pěkné výkony, na které celý den dohlížel předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner.

Za organizaci, jako každý rok, patří poděkování MO Mladá Boleslav v čele s ředitelem závodu Janem Linhartem, za podporu závodu patří pochvala tradičním partnerům rybářské potřeby Křepelka, rybářské potřeby paní Malíkové, DDM Mladá Boleslav, Středočeskému územnímu svazu a v neposlední řadě městu Mladá Boleslav, které na místě reprezentovali náměstek primátora Ing. Jiří Bouška a pan Stanislav Starý.

Na místě se účastníci závodu dozvěděli informace o možném zápisu do místního rybářského kroužku organizovaného pod DDM Mladá Boleslav, který bude zahájený v následujícím týdnu.   

Oto Hlaváč, MO Mladá Boleslav

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

16 005 693

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS