ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Pro MO: byl spuštěn rezervační systém pro přihlášení na HV 2021 tit

publikováno: 09.09.2021

Na našem webu www.crs-sus.cz jsme dnes pro místní organizace spustili on-line rezervační systém na Hospodářské vyrovnání 2021, které proběhne v termínu 2. – 26. 11. 2021 v sídle SÚS v Praze – Lahovicích.

Postup pro on-line výběr termínu je stejný jako v loňském roce.

On-line formulář k nahlášení termínu a času najdou zástupci MO v sekci Intranet. Vybírat lze z 12 dní, v čase 8.30 – 17.30 hod (2x do 19.00 hod.) a k dispozici je i den státního svátku (17. 11.).

Postup: Intranet je umístěný na hlavní stránce webu vpravo. Do něho zadáte heslo, které má každá MO k dispozici, když se do Intranetu hlásí a dostanete se na stránku pro MO. Zde si kliknete na Hospodářské vyrovnání – Rezervace termínů a objeví se formulář, kde si vyberete termín a čas, kdy na HV chcete přijet (v příloze této zprávy je obrazový postup).

Do vybraného termínu a času stačí napsat název místní organizace a zeleným tlačítkem potvrdit rezervaci. Tím je vše hotovo.

Rozhodnete-li se rezervaci změnit, můžete si zvolit jiný termín, avšak původní, nehodící se termín nahlaste na e-mail: redakce@crs-sus.cz, aby mohl být uvolněn pro další zájemce. Děkujeme.

V případě potíží se obracejte na redakce@crs-sus.cz. Rádi vám pomůžeme.

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 970 686

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS