Upozornění pro lovící, kteří navštěvují revír Otava 4B tit

publikováno: 05.08.2021

Byli jsme požádáni jihočeskou MO Strakonice o uveřejnění žádosti ohledně parkování, která je určena všem lovícím navštěvující revír Otava 4B (421 100).

Ve čtvrtek (29. 7.) odpoledne jsme byli starostkou obce Slaník telefonicky upozorněni na hrubou nekázeň rybářů navštěvujících revír Otava 4B, kteří bez ohledu na dopravní značení, a i přes četná upozornění neustále parkují na zelených plochách mimo označená, zpevněná parkovací stání. Zároveň nás žádala, abychom učinili funkční opatření vedoucí k trvalé nápravě.

Paní starostce bylo doporučeno řešit situaci restriktivně, ve spolupráci s Policií České republiky.

Není v silách naší MO zajistit ukázněnost všech navštěvujících rybářů, byť členové naší MO převažují. Tento atraktivní revír je hojně navštěvován, a zvláště v letním období členy nejen přilehlých místních organizací JčÚS, ale z celé republiky.

Žádáme rybáře, aby parkovali vozidla výhradně na vyznačených, zpevněných parkovacích stání.

Petr Vrána, předseda MO Strakonice