ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Nový návštěvní a provozní řád pískovny tit

publikováno: 31.03.2021

Nejvýraznější novinkou v návštěvním a provozním řádu vodní plochy Pískovna Písková Lhota z pohledu rybářů je 24 hodinový rybolov v měsících květen – září. Tento řád byl schválený výborem SÚS, platí od 31. 3. 2021 a nahrazuje řád stávající.

Nově se pro rybáře, kteří jsou držiteli „Oprávnění k odlovu“ zavádí 24 hodinový rybolov, pro který je stanovena místenka v hodnotě 100 Kč. Zájemce ji získá odesláním SMS zprávy ve tvaru HOPIS100 na tel. 90211. Po dobu 24 hodin tak může setrvat na pískovně a bivakovat (bez podlážky!) či parkovat karavanem nebo obytným vozem na určené ploše.

Zároveň v měsících květen – září i nadále platí místenka ve výši 25 Kč (HOPIS25 na tel. 90211), avšak pro lovícího s touto místenkou lov končí ve 24.00 a poté musí pískovnu opustit. Tzn., že v těchto měsících není možné pro ty, kteří si zvolí tento režim lovu, na pískovně bivakovat a nadále v ní přes noc setrvávat.

„Je to poměrně logický krok, abychom jednoznačně oddělili ty, kteří si zaplatí stokorunu a pobyt na 24 hodin a ty, kterým stačí základní poplatek za místenku, ale o půlnoci končí a musí pískovnu opustit. Zdůrazňuji, že tento režim platí pouze v měsících květen až září, říká předseda SÚS Dušan Hýbner.

V ostatních měsících se hradí místenka pouze 25 Kč s tím, že dotyční po půlnoci pískovnu opouštět nemusí, je povoleno bivakování bez podlážky, případně obytný vůz nebo karavan na určené ploše.

Pro větší přehlednost:

leden – duben: místenka 25 Kč, lov dle denní doby lovu, bivakování povoleno bez podlážky, karavan, obytný vůz povoleno na určeném místě

květen – září: místenka 100 Kč, pobyt na 24 hodin, bivakování, karavan, obytný vůz povoleno na určeném místě

                         místenka 25 Kč, lov dle denní doby lovu - do 24.00 h., poté musí dotyčný pískovnu opustit, bivakování, karavan, obytný vůz nejsou povoleny

říjen – prosinec: místenka 25 Kč, lov dle denní doby lovu, bivakování povoleno bez podlážky, karavan, obytný vůz povoleno na určeném místě

Pro návštěvníky pískovny, kteří nejsou držiteli „Oprávnění k odlovu“, byly upraveny ceny vstupného a vjezdu do pískovny, včetně poplatků za psa. To pro držitele „Oprávnění“ neplatí, ti mají vjezd, vstup, případně i psa zdarma (avšak vstup musí hradit za své rodinné příslušníky a další, kteří je budou do pískovny doprovázet).

V pískovně se nesmí používat bellyboaty a zavážecí lodičky.

Kompletní návštěvní a provozní řád pískovny včetně mapky je v příloze této zprávy.

(šam)

Soubory ke stažení tit

Návštěvní a provozní řád Pískovny Písková Lhota

PDF

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

5 682 603

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS