ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybářský závod v Jincích se vydařil tit

publikováno: 13.10.2020

V sobotu (10. 10.) se konal na rybníku Nový druhý ročník rybářského závodů členů MO Jince starších 18 let o putovní pohár ČRS, z. s., MO Jince a městyse Jince.

Soutěže se mohli zúčastnit i pozvaní hosté z našeho SÚS. K prezenci se dostavilo celkem 18 závodníků, kterým jsme vytvořili optimální podmínky k závodům (posečení břehů atd.).

Všichni lovící podepsali Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a souhlas se zveřejněním pořízených fotografií pro potřeby MO Jince. U prezentačního místa byla po celou dobu k dispozici dezinfekce.

Jednokolový závod proběhl od 08.00 hod. do 13.30 hod. za deštivého počasí.

Z ulovených ryb převažoval kapr obecný, karas stříbřitý a amur bílý. Bodované ryby byly uloveny o celkové délce 5 003 cm.

V přestávce lovení se podávalo občerstvení a balené nápoje.

Na prvním místě se umístil Dušan Hýbner z ČRS, z. s., SÚS s celkovým součtem 2 096 bodů, na druhém místě Karel Štrynek s 524 body a na třetím místě Lukáš Kujan se 421 body, oba z MO Jince. Největší ulovenou rybou, amurem bílým o délce 58 cm, se mohl pochlubit Lukáš Kujan.

Putovní pohár ČRS, z. s., MO Jince v roce 2020 získal Dušan Hýbner.

Patnáct soutěžících bylo odměněno věcnými cenami, přičemž první tři k cenám obdrželi poháry a diplomy, včetně za největší ulovenou rybu. Zvláštní cenu, cenu útěchy (ručník a mýdlo) za 0 bodů obdržel Vladimír Valta.

Z prostředků naší organizace byly nakoupeny poháry a občerstvení, některými přispěvateli byly poskytnuty sponzorské dary, za což jim děkujeme, stejně tak jineckým hasičům za půjčení přístřešku, panu starostovi, PhDr. Josefovi Hálovi, že se na nás přišel podívat a předal soutěžícím ceny a Dušanu Hýbnerovi, předsedovi ČRS, z. s., SÚS, že si ve svém nabytém programu našel čas závodit na rybníku Novém.

Věříme, že se závody konané v nepříznivém počasí vydařily a pro všechny zúčastněné budou příjemnou vzpomínkou. Vážíme si účast pana Ladislava Ballého, který si i přes svou sníženou pohyblivost přišel zazávodit. Účast oproti prvnímu ročníku byla o 6 závodníků vyšší.

Tento závod opět zorganizujeme na podzim 2021.

 Výbor ČRS, z. s., MO Jince

 

 

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

šupináč

POČET NÁVŠTĚV

12 933 441

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS