ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Ocenění mistra světa Radima Kozlovského tit

publikováno: 04.09.2020

Středočeský územní svaz ocenil člena MO Kladruby Radima Kozlovského, jenž se v loňském roce stal v Itálii mistrem světa mezi handicapovanými rybáři, bronzovým odznakem ČRS III. stupně.

Včera večer došlo na předání v Mělníku, kde je česká reprezentace handicapovaných rybářů na čtyřdenním soustředění pod vedením reprezentačního trenéra Vladimíra Vyslyšela, a které organizačně zajišťuje MO Kladruby.

O ocenění Radima rozhodl výbor SÚS, kromě odznaku obdržel z rukou předsedy SÚS Dušana Hýbnera nádherný prut na plavanou. 

„Jsem rád, že vás tu všechny vidím v pořádku a přeji vám, aby se vám tu líbilo,“ řekl v úvodu předseda SÚS k reprezentantům a pokračoval: „Jsem tu především proto, abychom konečně uzavřeli loňský rok, tím mám na mysli především velký úspěch Radima. My jsme plánovali, že našeho mistra světa pozveme na Konferenci SÚS, ale pak jsme usoudili, že v současné složité době nebudeme Radima vystavovat jakémukoli riziku. Proto jsem Radime zde, abych ti jménem Středočeského územního svazu poděkoval za skvělou reprezentaci našeho územního svazu a naší místní organizace a z pozice člena Rady i za reprezentaci Českého rybářského svazu. Velmi si vážíme, že jsi náš, vážíme si toho, co jsi dokázal. Rozhodli jsme se ti udělit bronzový odznak ČRS a zároveň ti zde předávám prut na plavanou, o kterém jsem přesvědčený, že z něj budeš mít radost.“

Což se následně potvrdilo, Radim měl neskrývanou radost nejen z odznaku, ale i z prutu, který si vzápětí rozbalil a vyzkoušel.

„Chtěl bych vám všem poděkovat, bez vás bych to nedokázal, hlavně bez reprezentačního trenéra,“ uvedl Radim Kozlovský. „Stát se mistrem světa v jednotlivcích je jedna věc, ale já toužím získat ještě jednu jedničku, a to je v družstvech, to musíme dokázat,“ vyslovil Radim jednoznačný úkol do další sezony.

Vlivem coronavirové krize se letos žádný šampionát neuskutečnil, a tak je Radim úřadujícím mistrem světa i v tomto roce. „To je pravda, být mistrem světa na dva roky, to se jen tak nepoštěstí,“ usmíval se, ale pak dodal: „Raději bych závodil a obhajoval ho u vody.“

(šam)

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

16 005 610

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2023 ČRS SÚS