ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybářský tábor MO Příbram běží na plné obrátky tit

publikováno: 09.08.2020

Od 1. 8. do 14. 8. se na Orlíku koná již 25. ročník rybářského tábora naší středočeské místní organizace Příbram.

Tento tábor má dlouholetou tradici a posledních 25 let v obnovené éře jej vede Petr Doležal, který na 14 dní do pomoci s jeho chodem zapojil celou svoji rodinu.

Tábor to není ledajaký, 50 dětí zde táboří postaru, a to ve stanech s podsadou a vaří se v otevřené polní kuchyni. Má tak pro ně velké kouzlo a každoročně je o tábor velký zájem z řad dětí rybářského kroužku MO Příbram i dětí rybářů z Příbrami a okolí.  

„Samozřejmě tábor modernizujeme, vylepšujeme, jak finance dovolí. Vyměňujeme stany za nové, modernizací prochází i kuchyně, zde máme podporu v naší domovské místní organizaci, která do tábora investuje každý rok nemalou částku,“ říká vedoucí tábora Petr Doležal.

O jídlo se zde starají tři kuchařky, které jídelníček vytváří spolu s dětmi, a tak tu frčí oblíbené špagety, guláš, bramboráky, ale i řízek a na táborovém ohništi se opékají buřty.

Je vidět, že práci s dětmi v MO dělají rádi a poctivě, proto má tábor již čtvrt století takový úspěch. Příbramští věří, že tuto prázdninovou tradici i nadále udrží, proto si pozemky na Orlíku pro tábor pronajaly na dalších několik let dopředu.

Účastníkům letošního tábora přejeme klidné a pohodově strávené dny u vody s udicí v rukách.

(red)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

DRAVCOVÁ SEZÓNA

POČET NÁVŠTĚV

3 617 121

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2020 ČRS SÚS