ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Skvělé! MO Králův Dvůr se vrací do společného rybolovu pod SÚS tit

publikováno: 13.07.2020

Skvělá zpráva přišla z Králova Dvora, kde členové zdejší samostatně hospodařící místní organizace odsouhlasili k 1. 1. 2021 návrat do společného rybolovu a v krátké době jsou tak již třetí MO, kteří hlásí návrat pod náš ÚS.

MO Králův Dvůr se nachází nedaleko Berouna, v současné době má 137 dospělých členů a 32 členů z řad dětí a mládeže.

Královedvorští provozují úspěšný rybochov na 6 chovných rybnících o rozloze 5,5 ha. Krásné sádky jsou součástí jejich vzorně udržovaného, pěkného areálu, kde mají i klubovnu a vše je v majetku MO. Podobný areál by jim mohli daleko větší MO závidět.

Spolu se vstupem do společného rybolovu vloží MO do sdruženého rybolovu od 1. 1. 2021 i svůj krásný revír Suchomastský potok 1 č. 411 087 o rozloze 12 ha, který je tvořen vodní nádrží Suchomasty.

„S místní organizací Králův Dvůr spolupracujeme výborně řadu let, zejména v rybochovu a dodávkách násad do revírů v SÚS, když tou poslední byl nádherný jesen na Berounku. Na vstupu MO do společného rybolovu jsme ve spolupráci s výborem MO pracovali dva roky a jsem moc rád, že se vše podařilo dotáhnout do zdárného konce. Naše spolupráce se tak jistojistě ještě více rozšíří ke spokojenosti všech, jak členů MO, tak jejich výboru a samozřejmě i našeho územního svazu. Osobně mám velkou radost, že se nám samostatně hospodařící MO postupně pomalu vrací, neb jen spolu máme ekonomickou sílu a dokážeme si vzájemně pomoci ve prospěch všech našich členů. MO Králův Dvůr mezi námi vítám a věřím, že svého rozhodnutí nebudou litovat,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

(šam)

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

4 782 350

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna

© 2021 ČRS SÚS