ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Skvělé! MO Králův Dvůr se vrací do společného rybolovu pod SÚS tit

publikováno: 13.07.2020

Skvělá zpráva přišla z Králova Dvora, kde členové zdejší samostatně hospodařící místní organizace odsouhlasili k 1. 1. 2021 návrat do společného rybolovu a v krátké době jsou tak již třetí MO, kteří hlásí návrat pod náš ÚS.

MO Králův Dvůr se nachází nedaleko Berouna, v současné době má 137 dospělých členů a 32 členů z řad dětí a mládeže.

Královedvorští provozují úspěšný rybochov na 6 chovných rybnících o rozloze 5,5 ha. Krásné sádky jsou součástí jejich vzorně udržovaného, pěkného areálu, kde mají i klubovnu a vše je v majetku MO. Podobný areál by jim mohli daleko větší MO závidět.

Spolu se vstupem do společného rybolovu vloží MO do sdruženého rybolovu od 1. 1. 2021 i svůj krásný revír Suchomastský potok 1 č. 411 087 o rozloze 12 ha, který je tvořen vodní nádrží Suchomasty.

„S místní organizací Králův Dvůr spolupracujeme výborně řadu let, zejména v rybochovu a dodávkách násad do revírů v SÚS, když tou poslední byl nádherný jesen na Berounku. Na vstupu MO do společného rybolovu jsme ve spolupráci s výborem MO pracovali dva roky a jsem moc rád, že se vše podařilo dotáhnout do zdárného konce. Naše spolupráce se tak jistojistě ještě více rozšíří ke spokojenosti všech, jak členů MO, tak jejich výboru a samozřejmě i našeho územního svazu. Osobně mám velkou radost, že se nám samostatně hospodařící MO postupně pomalu vrací, neb jen spolu máme ekonomickou sílu a dokážeme si vzájemně pomoci ve prospěch všech našich členů. MO Králův Dvůr mezi námi vítám a věřím, že svého rozhodnutí nebudou litovat,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

(šam)

Fotogalerie tit