Lipánci uklízeli Příbramský potok tit

publikováno: 08.04.2024

Lipánci spojili síly společně s rodiči v rámci akce "Ukliďme Česko" a vydali se uklízet Příbramský potok. Krásné počasí a nadšení z možnosti přispět k čistšímu životnímu prostředí v našem městě přilákalo spoustu nadšenců.

Rozdělili jsme se do dvou skupin a uklidili jsme oblast od Čekalíkovského rybníka až po Hořejší Oboru.

Děti se zapojily s nadšením, ví, že rybaření není jen o chytání ryb, ale také o péči o naše vody a přírodu.

Po náročném sběru jsme se odměnili společným posezením u ohně a opečenými buřty díky podpoře Středočeského územního svazu.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Tato akce nám opět potvrdila, že jsme skvělou partu přátel.

Děkujeme Technickým službám města Příbrami, p.o za spolupráci a také samotnému městu Příbram. Obrovské díky patří Janě Puklové Havelkové a spolku Radost Příbramáčkům, se kterým naše organizace dlouhodobě spolupracuje.

Jindřich Kabeláč, MO Příbram