ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Kladrubští na FOR FISHING 2024 tit

publikováno: 16.03.2024

Chtěli bychom se s Vámi podělit o zážitky a pocity z účasti ČRS MO Kladruby na největším rybářském veletrhu v ČR – FOR FISHING 2024. Prezentace naší organizace na FF je pro nás srdeční záležitostí.

Jsme nesmírně vděčni pořádající agentuře ABF a jejímu manažerovi Michalovi Sedláčkovi, že jsme se mohli již po osmé této velkolepé výstavy účastnit.

Mít výstavní plochu mezi top společnostmi rybářského světa je pro nás velkým zadostiučiněním a věříme, že jsme se mezi elitou neztratili a byli jsme schopni být jedním z míst, kde dobrá nálada a pohoda sdružovala příchozí návštěvníky. Prezentovat handicapované rybáře z celé České republiky, děti a mládež a oddané členy organizace, kteří pro dobrou věc obětují svůj čas a peníze, je pro nás nadevše a reakce návštěvníků to v letošním roce opět potvrdily.

Náš cíl byl na výstavě jasný! Aktivně návštěvníkům veletrhu a vystavovatelům přiblížit činnost a smysl naší organizace, debatovat s nimi o rybářských zkušenostech handicapovaných, seznamovat je s našimi plány a projekty a na základě získaných kontaktů a příslibů je v brzké době realizovat, posunout činnost naší organizace zase o krok dál a pomoct tak většině našich členů plnit jejich sny.

Nedílnou součástí bylo získání finančních prostředků, které použijeme výhradně pro rozvoj MO Kladruby a potřeby handicapovaných rybářů. V rámci čtyř výstavních dnů jsme se snažili navštívit a promluvit se všemi stávajícími partnery, kteří nás dlouhodobě a aktivně podporují a podařilo se nám získat i pár nových společností, které by nám, věřme, do budoucna mohly být nápomocny.

Musíme konstatovat, že naše osmá účast na veletrhu a vynaložené úsilí nás všech bylo přínosné a těší nás, že jsme opět lidem sdělili, že se dá s handicapem rybařit, lze potkávat nové přátelé a s podporou se lze úspěšně zařadit do „běžného“ života.

V rámci veletrhu jsme sdělovali též naše závodní aktivity, kde bychom rádi vyzdvihli enormní nárůst zájmu mládeže na našich rybářských dětských závodech na nádrži Záhorská. Zvali jsme návštěvníky na Mistrovství republiky handicapovaných rybářů v plavané s mezinárodní účastí na Labe do Mělníka, informovali jsem o Mistrovství světa handicapovaných v bulharském Plovdivu a neposledně zvali na naše závody do Kladrub na Záhorskou nádrž.

Vážíme si též návštěv členů MO Kladruby, ČRS a SÚS, spřátelených organizací, reprezentantů ČR ve všech kategoriích, kamarádů, známých a příbuzných. Děkujeme všem návštěvníkům a sponzorům, kteří nás podpořili, či přislíbili spolupráci do dalších let.

S úctou a pozdravem za realizační tým ČRS MO Kladruby

Jan Porhansl, Tomáš Kučera, Pavel Kletečka, Mirka Naglová, Gábina Tauberová, Karel Kopeček a Eliška Havlová

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 208 129

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS