Dnes bylo zahájeno hospodářské vyrovnání 2023 tit

publikováno: 01.11.2023

Dnes bylo na sekretariátu SÚS v pražských Lahovicích zahájeno každoroční hospodářské vyrovnání, které potrvá až do 29. 11. 2023 a během té doby se k němu postupně dostaví zástupci všech místních organizací našeho územního svazu.

Jde o tradiční vyúčtování za celý rok, kdy zástupci MO odevzdávají a vyúčtovávají neprodané povolenky k lovu a členské známky, zároveň přebírají nové povolenky na příští rok. Rovněž se vyúčtovávají a proplácí násady do společných revírů, kontroluje se plnění zarybňovacích plánů.

MO objednávají násady na příští rok a produkční MO nabízejí násady k prodeji, vyřizuje se další agenda potřebná pro činnost MO v příštím roce.

Místní organizace si také mohou objednat a odvézt propagační předměty SÚS pro své potřeby, ale i pro své rybářské kroužky.