ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rožmitálští rybáři pořídili z dotace nový vůz tit

publikováno: 20.10.2023

Rybářům v Rožmitále pod Třemšínem se podařilo již poněkolikáté získat úspěšně dotaci z evropských fondů, kterou tentokrát využili na zakoupení nového vozidla Toyota – Hilux s novou bržděnou károu a dvou přepravní bednou na převoz ryb.

To vše bez mála za milion a půl korun. Nový vůz s károu a přepravní bednou rybářům poslouží především k převozu ryb, krmení a dalšího materiálu při brigádách, výlovech atd.

Místní organizaci v Rožmitále se daří úspěšně využívat a čerpat dotace z Evropské unie, Evropského námořního a rybářského fondu v rámci Operačního programu Rybářství. Díky tomu mají již tři přívěsy za osobní automobil, přepravní bedny na ryby, centrálu, vysokotlakou myčku, motorovou pilou, křovinořez, vyvětvovací motorovou pilu, rybářské vybavení jako hliníkové lodě, kádě, podběráky, vaničky, sítě, přebírku a podobně.

Velký podíl na úspěšném získávání dotací má celé rybářské vedení rožmitálské rybářské organizace v čele s hospodářem Pavlem Zemkem a kolegové z Rybářství Lnáře v čele s ředitelem Ing. Michalem Křížem, za což všem patří veliké poděkování.

Aleš Haluska 

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 516 867

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS