Línci z Uhříněvsi uklizeli okolí revírů a chovných rybníků tit

publikováno: 12.04.2023

Tak jak na řadě dalších míst, tak i náš rybářský kroužek MIDDY LÍNCI UHŘÍNĚVES se v sobotu (1. 4.) zúčastnil akce „Ukliďme Česko“.

Po zajištění potřebných věcí pro úklid, zejména rukavic a igelitových pytlů, se kroužek rozdělil na tři skupinky a každá z nich dostala na starost úklid kolem části našich revírů a chovných rybníků.

Vzhledem k účasti 12 dětí a 5 dospěláků, a hlavně spoustě pracovního nadšení byl úkol splněn celkem rychle a uhříněveští hasiči od nás odvezli tři pytle odpadků.

Jako ocenění si všichni opekli buřty a závěrem bylo ještě malé překvapení, kdy děti dostali od hasičů poděkování. Co nás potěšilo, tak byla pozdější informace, že jsme byli největší skupinou, která se u nás v Uhříněvsi celé akce zúčastnila.

Za MO Uhříněves Radek Ptáček