ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Děti z Rožmitálu nezahálí ani v chladném počasí tit

publikováno: 18.11.2022

Už i na náš rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem si došláplo to pravé podzimní počasí, a tak jsme naše schůzky museli přesunout do tělocvičny, kde trénujeme rybolovnou techniku a poté do učebny ZŠ Rožmitál, kde se věnujeme teorii.

Tyto naše schůzky probíhají díky velmi dobré spolupráci s vedením školy paní ředitelkou Bacíkovou a její zástupkyní paní Hořejší, kterým tímto za podporu rybářské mládeže moc děkujeme.

O náš rybářský kroužek je velký zájem. Počet dětí činí již 45 rybaříků, což nás samozřejmě velmi těší, ale museli jsme kroužek rozdělit na dvě skupiny, dle věku a dosavadních zkušeností.

Každou skupinu mají na starosti 1 až 2 vedoucí. Náš rybářský kroužek má v současnosti 10 akreditovaných vedoucích - hlavní vedoucí Jaroslava Nassová, dále pak Aleš Haluska, Pavel Šajánek, Rudolf a Marie Šourkovi, Michal Mareš, Tomáš Bláha, Eliška Melounová, Michaela Šajánková a Jiří Skotnica. Dva z nich jsou i akreditovaní zdravotníci.

Děti také obdržely materiály ze startovacího balíčku od Středočeského územního svazu, za což děkujeme. Tyto studijní pomůcky udělaly dětem velkou radost, nejvíce z nich je potěšila kniha o rybách.

Přestože počasí již příliš nepřeje, jednu listopadovou schůzku jsme využili k rybolovu na RMV naší místní organizace, do které bylo před tím vysazeno 600 ks sivenů. Přišlo 36 dětí, nádherná účast. Děti zkoušely, co mohly, nakonec několik sivenů na třpytku ulovily. Chyceno bylo i pár kapříků, cejn a nádherná štika. Děti tahle schůzka hodně bavila a užily si ji.

Jaroslava Nassová, vedou RK Rožmitál p/T

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

POČET NÁVŠTĚV

14 023 870

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS