ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Říčanští rybáři natáčeli pořad České televize Zázraky přírody tit

publikováno: 13.03.2020

Reportáž z výlovu rybníka Hubačov, v které vystupují rybáři MO Říčany a oba hlavní protagonisté pořadu Zázraky přírody Vladimír Kořen a Maroš Kramár, můžete shlédnout v sobotu 21. března od 20 hodin na ČT 1 v pořadu Zázraky přírody.

Česká televize oslovila naší organizaci s žádostí natočit reportáž z podzimního výlovu rybníka. Přání paní režisérky bylo jednoduché. Nechtěla točit profesionální výlov v produkčním rybářství, ale v organizaci, kde členové berou chov ryb jako svého koníčka a výlov je pro ně vyvrcholením sezóny a celoroční práce nad rámec běžného zaměstnání. Zároveň chtěla do aktivit lovecké party zapojit co nejvíce hlavní protagonisty pořadu – Vláďu Kořena a Maroše Kramára.

Pro natáčení výlovu jsme vybrali náš chovný rybník Hubačov, za ranního listopadového kuropění byli na značkách a Maroše s Vláďou jsme během dopoledne řádně potrápili v bahně. I když se po organizační stránce nejednalo o nic jednoduchého, vše se zdařilo, štáb výlov natočil a ryby jsme následně vysadili do sportovních revírů – Mlýnský rybník a Říčanský potok 2, které obhospodařujeme.

Doufáme, že se vám reportáž bude líbit a přispěje k popularizaci ČRS.

 Za MO Říčany Ing. Martin Vosátka

PS: Je to již podruhé, co Česká televize využila lokalitu středočeských rybářů k na táčení toho populárně naučeného pořadu. V roce 2017 proběhlo natáčení na Jizeře 6 v Hubálově (MO Mnichovo Hradiště), kde tehdy duo Kramár - Kořen soutěžilo v muškaření s naší současnou jednatelkou Jarkou Fryšovou.

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

8 273 504

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2021 ČRS SÚS