Rybářský závod v Jincích tit

publikováno: 08.10.2022

Na rybníku Nový se v sobotu (1. 10.) konal 4. ročník rybářského závodu členů MO Jince starších 18 let o putovní pohár MO Jince a městyse Jince, kterého se zúčastnilo 17 lovících.

Závodu se mohli zúčastnit i pozvaní hosté z SÚS.

Jednokolový závod proběhl od 08.00 hod. do 13.00 hod. V přestávce se podávalo občerstvení a balené nápoje.

Vítězem se stal Antonín Papírník s celkovým součtem 390 bodů a získal tak putovní pohár, druhý byl Tomáš Kadeřábek se 148 body a třetí skončil Ondřej Kupeček s 90 body.

Největší ulovenou rybou, kaprem obecným v délce 45 cm, se mohl pochlubit David Kořán.

Všichni závodníci byli odměněni věcnými cenami, přičemž první tři k cenám obdrželi poháry a diplomy, včetně za největší ulovenou rybu.

Celkově bylo uloveno 31 ryb o celkové délce 910 cm následovně: kapr obecný, 15 ks o celkové délce 575 cm; plotice obecná: 3 ks o celkové délce 42 cm; cejn velký: 9 ks o celkové délce 209 cm; lín obecný: 3 ks o celkové délce 74 cm; ježdík obecný: 1 ks o délce 10 cm.

Touto cestou děkujeme sponzorům: společnosti DORYS.CZ TRANSPORT - SPEDITION, panu Rostislavu Turoňovi - rybářské potřeby, Nachytáme.cz, společnosti Saba - rozvoz obědů, lahůdky, společnosti Schwarzmüller s. r. o. Žebrák, panu Karlu Koprdovi, panu Vladimíru Slavkovskému. Dále děkujme: Sboru dobrovolných hasičů Jince za půjčení dvou přístřešků, panu místostarostovi Ing. Janu Vavrekovi, že se na nás přišel podívat a předal soutěžícím ceny, panu Dušanovi Hýbnerovi předsedovi ČRS, z. s., SÚS, že si našel čas ve svém nabytém programu a přišel si k nám na rybník Nový zazávodit a všem závodníkům, kteří se těchto rybářských závodů zúčastnili.

5. ročník tohoto závodu se uskuteční 9. 9. 2023 na rybníku Nový.

Tibor Bartoš, předseda MO Jince

Soubory ke stažení tit