V sobotu bude zvoleno nové vedení SÚS tit

publikováno: 09.09.2022

Na další čtyři roky bude v sobotu (10. 9.) zvoleno nové vedení Středočeského územního svazu. Rozhodnou o něm delegáti konference SÚS, která se koná v Kongresovém centru Floret v Průhonicích.

Delegáti z místních organizací našeho územního svazu budou volit předsedu SÚS, členy výboru SÚS a Dozorčí komise SÚS, člena do Rady ČRS + náhradníka, člena do Dozorčí republikové rady + náhradníka a delegáty na Sněm ČRS.

Na funkci předsedy SÚS je zatím znám jeden kandidát – Dušan Hýbner.

Na 11 míst ve výboru SÚS kandiduje 13 zájemců, do pětičlenné Dozorčí komise kandiduje 7 uchazečů.

Kromě voleb budou delegáti rovněž např. schvalovat Statut společného rybolovu a ceny územních povolenek na rok 2024.

Na konferenci rovněž zazní zprávy vedoucích jednotlivých odborů SÚS.

Účast na zasedání nejvyššího orgánu našeho spolku přislíbili náměstek ministra zemědělství Ing. Pavel Sekáč a předseda ČRS PhDr. Mgr. Ing. Karel Mach, MSc., MBA.

Konference začíná v 9.30 hod. a po celý den budeme na našem webu www. crs-sus.cz a facebooku o průběhu jednání informovat.