Z členské schůze MO Nymburk tit

publikováno: 07.03.2020

Dnes proběhla členská schůze MO Nymburk za účasti 107 členů. Ta se, kromě jiného, zabývala např. soudním sporem ohledně Jezera Sadská.

Postupně se u řečnického pultu vystřídali všichni funkcionáři MO a přednesli zprávy z gesce, která jim náleží.

Předseda MO Zdeněk Dvořák velmi podrobně informoval členy o soudním sporu, který probíhá mezi MO a některými vlastníky pozemků v Jezeře Sadská, ohledně určení výše pachtovného. Velmi podrobně byla vyhodnocena i činnost na úseku práce s dětmi a mládeží.

Osobně se mi líbil po čtvrtletích precizně zpracovaný plán činnosti a práce MO, který členská základna, včetně dalších zpráv, jednohlasně schválila.

Jménem VÚS jsem přítomné členy pozdravil a seznámil je s činností SÚS, s novinkami v BPVRP, s projednávanými návrhy na změnu Stanov ČRS, zhodnotil jsem vzájemnou spolupráci a vyzdvihl otevřenost a informovanost členů MO, kterou jim zdejší výbor předává prostřednictvím webových stránek a sociální sítě.

Oproti jiným členským schůzím, kterých jsem se zúčastnil, mě velice překvapila dlouhá diskuze, kde padala řada návrhů a podnětů z řad členské základny. Vše bylo řádně vypořádáno a projednáno.

Spousta dotazů směřovala i na moji osobu, především ohledně omezení úlovků, lovu nonstop, činnosti RS, změn ve Stanovách, brigádnické činnosti, zveřejňování násad, velký zájem byl také o informace k zahájení rybolovu na nové vodní ploše v majetku SÚS pískovna v Pískové Lhotě.

Průběh schůze byl v souladu s platnými Stanovami a Jednacím řádem ČRS, včetně na závěr schváleného usnesení.

K žádným změnám v BPVRP, ani v poplatcích, které stanovuje členská schůze, nedošlo.

Petrův zdar!

Dušan Hýbner, delegovaný zástupce SÚS