ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Kontroly RS a policie na Jizeře tit

publikováno: 01.09.2022

Od odpoledních hodin pátku 26. srpna do ranních hodin soboty probíhala na okrese Mladá Boleslav společná kontrola rybářské stráže s Policií České republiky.

Zúčastnilo se jí 6 policistů z Územního odboru Mladá Boleslav, členové rybářské stráže s působností na revírech MO Benátky nad Jizerou a 2 členové rybářské stráže s rozšířenou působností delegování SÚS.

Kontroly probíhaly na více místech najednou v několika smíšených hlídkách zejména na hlavním toku okresu řece Jizeře a přilehlých rybářských revírech. I přes nepřízeň počasí a vydatné večerní bouřce bylo na úseku od Otradovického po Hubálovský jez zkontrolováno celkově na 50 rybářů.

Členové rybářské stráže řešili zejména nedostatky v zapisování do úlovkového listu – hmotnosti, počty kusů, či evidence docházky, vše bylo řešeno domluvou a poučením na místě.

Policie kromě samotné asistence rybářské stráži rovněž prováděla kontroly dalších osob a vozidel, dohled na dodržováním dopravního značení, dodržování pořádku v okolí rybářských revírů tak, jak ukládá zákon na ochranu přírody a krajiny a zákon o provozu na pozemních komunikacích.

Tímto děkujeme vedení, policistům z Územního odboru Mladá Boleslav za spolupráci.

Za RS Jiří Zikmunda

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 625 263

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS