ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Kladrubští hodnotí svoji účast na FOR FISHING 2020 tit

publikováno: 05.03.2020

Již popáté se místní organizace Kladruby, která sdružuje handicapované rybáře zúčastnila jako vystavovatel největšího rybářského veletrhu v České republice - FOR FISHING 2020.

Dík patří především pořádající společnosti ABF, a.s., jmenovitě jejímu řediteli panu Michalovi Sedláčkovi, který nám účastí na výstavě umožnil prezentovat svoji činnost a poskytl nám opět nadstandardní podmínky nejen zvětšením naší výstavní plochy, ale i možností prezentovat organizaci v živém vysílání FF2020, účastí v porotě Grand Prix a byl nám pomocnou rukou při aktivním seznámení s velkou částí vystavovatelů a rybářských veličin. Děkujeme též všem výhercům v soutěži předprodeje vstupenek „Chyť výhru“, kteří se vzdali své věcné odměny ve prospěch handicapovaných rybářů. Vše získané rozdáme našim členům, kteří bezpochyby využijí. Chtěli bychom též zmínit mediálního moderátora Karla Kopečka a slečnu Lucii Somolovou, kteří nám svým profesionálním a kamarádským přístupem pomohli při naší „herecké premiéře“ v on-line vysílání střípků z veletrhu.

Náš cíl byl na výstavě daný – aktivně návštěvníkům veletrhu a vystavovatelům přiblížit činnost a smysl naší organizace, debatovat s nimi o rybářských zkušenostech handicapovaných, seznamovat je s našimi plány a projekty a na základě získaných kontaktů a příslibů je v brzké době realizovat, posunout činnost naší organizace zase o krok dál a pomoct tak většině našich členů plnit jejich sny. Účastníky veletrhu jsme informovali o šestici pořádaných závodů na revíru Záhorská, určeného především handicapovaným rybářům a dětem. Probírali jsme naši stěžejní závodní činnost, jejímž vrcholem jsou Mistrovství České republiky a Mistrovství světa handicapovaných rybářů v plavané. Bylo nám ctí přivítat mezi námi stávajícího mistra světa v plavané vybojované v italské Pise, našeho člena Radima Kozlovského, který si spolu s trenérem handicapovaných rybářů Vladimírem Vyslyšelem z výstavy odnesli zasloužené ocenění od Českého rybářského svazu. Již tradičně nás svou návštěvou a celoroční spoluprací podpořili zástupci Středočeského územního svazu, v čele s jejím předsedou Dušanem Hýbnerem, Jaruškou Fryšovou a Radkem Zahrádkou, díky Vám všem, bez Vás by to nešlo!

V rámci veletrhu jsme též propagovali projekt Středočeského územního svazu na rozšiřování lovných míst pro handicapované rybáře – bezbariérové přístupy na rybářských revírech, na jejichž budování se naše organizace spolu se SÚS podílí a snaží se přimět i ostatní svazy ke spolupráci. Také jsme informovali návštěvníky o Fondu na nákup vodních ploch v rámci SÚS. Radost nám udělala návštěva nového předsedy ČRS pana Karla Macha, jednatele Romana Heimlicha a dalších členů ČRS, se kterými jsme nejen toto téma debatovali. Toto shledání bereme jako zlomové, jelikož je tomu poprvé, kdy vrcholní představitelé ČRS projevili svůj aktivní zájem a přislíbili nám pomocnou ruku. Věříme, že naše společná jednání s funkcionáři ČRS budou přínosná a v brzké době se nám s jejich podporou podaří naše projekty pro handicapované rybáře realizovat. Neradi bychom též opomněli skvělé chvíle strávené s našimi kamarády Pavlem Vránou, tajemníkem odboru životního prostředí ČRS, šéfredaktorem časopisu Rybářství Ondřejem Cupalem a jeho redaktorem a skvělým vláčkařem Davidem Štruncem.

V letošním roce jsme pro návštěvníky veletrhu připravili opět novou kolekci triček a mikin opatřených našim logem z produkce Kutnohoráka Jaroslava Puchoně, které jsme společně s našimi propagačními předměty a předměty SÚS a ČRS prodávali či rozdávali. Opět jsme s našimi partnery a sponzory připravili pro návštěvníky losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000,- Kč. Kdo nás podpořil či si u nás zakoupil naše propagační předměty, mohl o tyto ceny losovat. Hlavními taháky byl špičkový echolot od společnosti LOWRANCE, pobytový voucher v rakouských Alpách od Martina Heriana v penzionu Stubnerhof a na Slapech v Andělské laguně, luxusní bivak a lehátko, několik navijáků, tašek, prutů, nástrah, brýlí, roční předplatné časopisu Rybářství a dalších hodnotných cen, které jsme získali od společností DELPHIN, Saenger, Karel Nikl, Tropic Liberec, Karel Skalický - Mivardi, FOX, Parys.cz, Prologic, Okuma, Wavy Boats - Lowrance, Polarized, JVRP, Chytil, Graffishing a dalších. Velký dík patří Petrovi Kastenovi, který nám věnoval sto brýlí značky Polarized a byl nám věrným sousedem na výstavě. Přátelskou atmosféru na stánku podpořil náš kvalitní likér HandiKapka z německé dílny Sonntag Neudorf, bezkonkurenční staročeský špek a klobásy od společnosti Maso Třebovle a nově i uzení kapři a pstruzi z domácí výroby pana Klimpery z Kácova. Špičková vína z produkce Vinařství Vrátil ze Starovic a dokonalé dezerty z pekařství Maruška rodiny Havlových už byla jen ta pomyslná třešnička na dortu.

Novinkou na veletrhu byla dražba obrazů, kterou organizovala v době předvýstavní společnost FOX ve spolupráci s ABF a jejíž výtěžek byl určen pro handicapované rybáře Kladruby. Děkujeme zástupcům společnosti FOX panu Romanu Veselému a panu Jaromíru Kratěnovi za jejich projekt a věříme, že v příštích letech získá na popularitě u rybářské veřejnosti a dražba bude prestižním spojením handicapovaných rybářů s touto společností, dík také všem, kteří poskytli krásné fotografie.    

Obrovskou porci práce odvedly a náš dík patří opět šestici našich „hostesek“, které neúnavně a bezplatně po celou dobu výstavy oslovovaly návštěvníky veletrhu, žádaly je o podporu, rozdávaly naše propagační předměty a zvaly je k našemu stánku…děkujeme Mirko, Adélo, Eliško, Ilono, Iveto a Eliško!

Nesmíme zapomenout na naše členy z řad ZTP, kteří se na stánku zastavili a debatovali s příchozími. Velký dík patří především Gábině Tauberové a Honzovi Seidlovi, kteří s námi na výstavě strávili většinu času a postarali se o „mediální tváře“ kladrubské organizace. Návštěvou nás poctili i handicapovaní reprezentanti ČR v plavané, pánové Kozlovský, Havel, Vyhlídal, Kovář, Omámik a páni asistenti, též vynikající plavačkáři Louda, Vyslyšel st. a Krym. Nesmíme zapomenout na desítky dalších kamarádů, kteří nás svou účastí podpořili, a kteří nám jsou v průběhu roku neskonale nápomocni…

 Nyní dovolte, abychom jmenovali několik významných jmen, které jsme výše nezmínili a bez jejichž pomoci by handicapovaní rybáři nemohli plnohodnotně fungovat…tito lidé nás osobně, materiálně či finančně podporují! Předem se opět omlouváme těm, které jsme „nedej bože“ opomněli… David Koloušek a Andreas Rudolph z firmy Saenger, Oto Mihály a Radúz Piljan z firmy Delphin, Radek Zahrádka – odbor plavaná, Marek Odložilík z Timar.cz, pánové David Maryška a Milan Bartoš z Tropicu Liberec, Jiřina a Došky z rybolovnorsko.com, Karel Nikl – podpora dětských závodů a kroužku, chlapci od Gunki, Petr Svárovský z MB,  Standa Komenda – restaurace u Piškota v RÚ Kladruby, Zdeněk Říha z rybářského obchodu JVRP, Petr Gavenda z obchodu Parys.cz, Rober Sekerák a jeho žena Martina, Radka Fialová z „best“ Wavy Boats atd.

Opět musíme přítomnost ČRS MO Kladruby na největším rybářském veletrhu v ČR hodnotit velmi pozitivně a věříme, že se nám v průběhu roku lidé s otevřeným rybářským srdcem ozvou a svými možnostmi nás budou chtít podpořit. Děkujeme všem návštěvníkům, kamarádům a partnerům, kteří nás navštívili, podpořili, či přislíbili spolupráci do dalších let. Naše pátá účast na veletrhu a vynaložené úsilí nás všech bylo na počtu návštěvníků a zájmu o handicapové rybáře znát. Zájem byl opět větší než v předešlém roce, z čehož máme obrovskou radost, protože jsme tady právě proto, abychom lidem sdělili, že se dá s handicapem rybařit, lze potkávat nové přátelé a s podporou se lze úspěšně zařadit do „běžného“ života.

S úctou a pozdravem za realizační team ČRS MO Kladruby na FF 2020

Tomáš Kučera, Jan Porhansl a Petr Kupsa

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 284 566

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS