Členská schůze MO Sedlčany tit

publikováno: 05.04.2022

V sobotu (2. 4.) proběhla výroční členská schůze v MO Sedlčany. V KD Josefa Suka se sešlo 47 členů, zejména seniorů.

Po základních procedurálních záležitostech následovala zpráva předsedy MO o činnosti organizace a dále plnění usnesení, jež bylo splněno s výjimkou kulturních akcí, které byly v uplynulém roce omezeny.

Poté byla na programu podrobná zpráva ekonoma o hospodaření organizace a rovněž byl přednesen návrh rozpočtu na rok 2022.

Z vystoupení hospodáře MO se přítomní členové dozvěděli, co, kam bylo vysazeno, a jak organizace hospodařila na svých chovných vodách.

Zpráva dozorčí komise ohodnotila práci a činnost MO za velmi dobrou a bez závad, dále pak informovala o zadržených povolenkách členů.

Posledním vystoupením před volbami, byla zpráva o činnosti mládeže, v kroužku je v současné době 28 dětí.

Následně proběhly volby výboru MO a dozorčí komise a po nich v diskuzi vystoupil starosta města Sedlčany a poděkoval organizaci za spolupráci a práci s mládeží.

Pak dostal slovo zástupce SÚS Jiří Eichler, který přítomné seznámil se změnami ve Stanovách a Jednacím řádu ČRS, s činnostmi územního svazu, hovořil o zavedení RIS a pozval děti a dospělé na závod O pohár předsedy SÚS.

Další dotazy nebyly, a tak předseda MO vyhlásil výsledky voleb a přednesl návrh na usnesení, který byl schválen a členská schůze byla ukončena.

Za výbor SÚS Jiří Eichler