ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Zkoušky na člena rybářské stráže úspěšně splnilo 33 uchazečů tit

publikováno: 25.02.2020

Středočeský územní svaz na základě pověření Ministerstva zemědělství uspořádal školení uchazečů o členství v rybářské stráži. To bylo zakončeno zkouškou, v které z celkového počtu 52 uchazečů uspělo 33.

Do společenské místnosti v Restauraci U Přístavu se sjelo 52 uchazečů z 24 místních organizací SÚS, z ÚS města Prahy a jeden rybníkář.

Dopoledne byl na programu blok přednášek na téma legislativa a činnost RS v praxi, kterou přednesl Dušan Hýbner, následovalo téma činnost RS z hlediska státní správy, kterou přítomným objasnil Ing. Lukáš Mareš z oddělení rybářství a včelařství MZe.

Poté již následovaly zkoušky, které začínaly „poznávačkou“ 10 druhů ryb, kterou museli dotyční udělat bez chyby, aby mohli postoupit k druhé části zkoušky – testu. Přes nástrahy „poznávačky“ neprošli tři uchazeči, dalších 16 neprošlo závěrečným testem. Všichni budou mít možnost opravného termínu.

Jeden z testovaných vykonal celou zkouškou bez jediné chyby, další čtyři pak s jednou chybou.

Do konce března bude všem, kteří složili zkoušky úspěšně, zasláno osvědčení o jejím vykonání a následně mohou být, na základě návrhu uživatelů revírů, ustanoveni orgánem státní správy na úseku rybářství do funkce.

Zkušební komisi tvořili Ing. Mareš za MZe, za SÚS předseda Dušan Hýbner, jednatelka Jaroslava Fryšová a zástupce hospodáře SÚS Jan Porhnasl.

Děkujeme všem za účast a za chuť chránit náš společný majetek. Úspěšným přejeme hodně zdaru v nelehké práci člena rybářské stráže a těm, kteří dnes neuspěli, hodně štěstí při opravkách.

(šam)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 284 820

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS