Pohár Rachyně vyhrál Havlíček

Dne 29. 4. 2019 se konal VI. ročník Poháru Rachyně. Již tradičně se závod těšil velkému zájmu z řad závodníků, kterých nakonec bylo 59, když řada z nich byla ligových a z celé České republiky.

Ryby při chuti moc nebyly, a mnohdy bylo přímo v nadlidských silách vymyslet, co použít za nástrahu, aby na ni ryby trochu reagovaly, ale i tak se něco málo nachytalo. Proběhl jeden závod o čtyřech kolech, které pak následně určily celkového vítěze.

Tím se stal David Havlíček, na 2. místě skončil Jaroslav Urban a na třetí příčce Šárka Glézlová. Na 4. až 15. místě skončili Radomír Beránek, Ondřej Matějka, Ota Kout, Jan Mikulecký (Giovanni), Ivan Gorčoš, Josef Prokop Praha, Jan Nový, Adam Fric, Igor Novak, Aleš Ráža, Jakub Šafář a Josef Prokop ml.

Výsledky Rychyně – 6. ročník

Oceněni však byli všichni účastníci závodu.

I přes nepřízeň počasí a to, že ryby nebraly, jak bychom si přáli, nachytalo se celkem 149 ks ryb. Největší zastoupení v ulovených rybách měl pstruh duhový 122 ks, zbylých 27 ks ryb byl mix (okoun, sumeček am., candát, kapr, perlín a bolen).

Velké poděkování patří Středočeskému územnímu svazu za zapůjčení revíru a za nasazení ryb a všem sponzorům.

Závěrem bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za účast, a že to v tom úmorném horku a malé aktivitě ryb vydrželi až do konce. Jinak bych se ještě chtěl omluvit Jirkovi Šimotovi, Šárce Glézlové a Radomíru Beránkovi za naší chybu ve výsledcích a tudíž jejich špatnému vyhlášení.

Josef Prokop ml.