Krajský přebor a divize SÚS v přívlači znají své vítěze

Dne 29. 7. 2017 proběhlo 2. kolo krajského přeboru a divize SÚS v přívlači ve Zbečně. Do krajského přeboru se přihlásilo 29 závodníků a do krajské divize 6 závodních týmů.

DSCN4748Tento závod byl rozdělený do dvou tříkolových závodů, kdy jeden proběhl dopoledne a druhý odpoledne. Po odchytání obou závodů a sečtení všech výsledků vzešli vítězové jak divize, tak i krajského přeboru.

V divizi si vítězství odnesl tým MO Plaňany ve složení David Procházka a Jan Kareš, druhý skončil tým MO Soutice ‘A‘ ve složení Roman Kozák a Pavel Slabý a třetí byl tým MO Nové Strašecí ve složení Hynek Wachtl a František Pecha.

DSCN4752V krajském přeboru jednotlivců zvítězil Pavel Vokál z MO Mladá Boleslav, druhou příčku obsadil Martin Svoboda z MO Poděbrady a třetí byl Josef Prokop ml. z MO Český Šternberk.

Během celého závodu se nachytalo 732 kusů ryb. Největší počet ryb závodu chytil Pavel Vokál, a to celkem 72 kusů.

Po sečtení výsledků obou kol dohromady přišla řada na celkové vyhlášení krajského přeboru a divize pro rok 2017.

DSCN4750Celkově se tedy v divizi na 1. místě umístil tým MO Soutice ‘A‘ ve složení Roman Kozák a Pavel Slabý, druhý skončil tým MO Plaňany ve složení David Procházka a Jan Kareš a třetí byl tým MO Nové Strašecí ve složení Hynek Wachtl a František Pecha.

Celkově se v krajském přeboru z 1. místa  radoval Pavel Vokál z MO Mladá Boleslav, druhý skončil Josef Prokop ml. z MO Český Šternberk a 3. místo patří Oto Hlaváčovi z MO Mladá Boleslav.

Velké poděkování patří všem zúčastněným a hlavně pořadatelům obou kol krajského přeboru a divize, kteří se snažili, aby vše proběhlo co nejlépe a MO Křivoklát, která nám umožnila odchytat tento závod na jejich toku Berounky.

Výsledky: Krajská divize 2017      Krajský přebor 2017