Dětský rybářsko-myslivecký den dětí v Berouně

V sobotu 2. 6. 2018 pořádala MO ČRS Beroun se spoluúčastí a podporou Mysliveckého sdružení Svatý Ján pod Skalou a PČR Beroun Dětský den na chovném rybníku Beroun-Brdatka.

Děti v doprovodu rodičů, babiček a dědečků se začaly scházet okolo 9.00 hodin. Po úvodním přivítání byly vytvořeny skupinky dětí, zúčastnilo se jich celkem 58 (což je oproti loňskému roku velký nárůst a je vidět, že tyto akce pro děti mají velikou odezvu).

Pro skupinky dětí byla připravena různá stanoviště např. poznávačka ryb a zvěře žijící v lesích, nahazování na terče, střelba ze vzduchovky, troubení na vábničky, házení míčků na cíl, možnost ulovit si vlastní rybu, kterých bylo uloveno dost a radost dětí, které si ulovily rybu poprvé v životě byla neskutečná. Ten dětský úsměv stojí za to.

A mimo jiné i další zábavné hry, včetně návštěvy spolupracujících přátel z Okresního oddělení PČR Beroun, kteří přijeli se zásahovým vozidlem.

Občerstvení bylo více než bohaté, děti byly na závěr obdarovány taškami s dárky a různými sladkostmi.

Spousty rodičů nás s nadšením oslovilo ohledně přihlášek dětí do Rybářského kroužku, čehož si nesmírně cením a mám z toho obrovskou radost.

Prožili jsme s dětmi, rodiči a skvělým pořadatelským týmem nádherné dopoledne a závěrem bych chtěl poděkovat MO ČRS Beroun, ČRS SÚS, Mysliveckému sdružení Svatý Ján pod Skalou a Policii ČR Beroun za pomoc a účast na celé akci.

Za MO ČRS Beroun

Václav Fishing Růžička a tým