Zasedala sekce plavaná LRU SÚS

V tomto týdnu proběhlo zasedání sekce plavané, na kterém byly především probrány organizační záležitosti k chystaným závodům a soutěžím.

Pořádaní závodů SÚS v roce 2019 – plavaná

 KP + divize 

  1. kolo – MO ČRS Nové Strašecí  22. – 23. 6.                           
  2. kolo – MO ČRS Rakovník  14. – 15. 9.

Středočeská Juniorka SÚS

  1. kolo – MO ČRS Plaňany  4. – 5. 5.
  2. kolo – MO ČRS Nymburk  21. – 22. 9.

Pohárové závody:

Pohár Krále Jiřího z Poděbrad – č. revíru 411054 MO ČRS Poděbrady  11. – 12. 5
MiČR handicapovaných – Jizera 4  č. revíru 411027  MO ČRS Mladá Boleslav  18. – 19. 5.
MiČR žen – Jizera 4  č. revíru 411027  MO ČRS Mladá Boleslav  18. – 19. 5.
Pohár Kněžny Ludmily – č. revíru 411046 MO ČRS Mělník  5. – 6. 10.
LAV Brandenburk  – Mladá Boleslav 

Nominace – systém nominací v roce 2020:

Dospělí:

  • 2 nejlepší z celostátního žebříčku a další 2 z:
    • Krajský přebor jaro
    • Krajský přebor podzim
    • Pohár Krále Jiřího z Poděbrad
    • Pohár Kněžny Ludmily

Celkem 8 závodů –  hodnotí se z nich 6 (2 nejhorší výsledky se škrtají) a budou započítány body ze závodů.

U15 – U25 a ženy – 2 nejlepším závodníkům v dané kategorii bude proplaceno (startovné, náklady na dopravu, ubytování, krmení a živá nástraha ve stanovené částce)

Nominace – mezi SÚS a Lav Brandenburg – ženy a junioři (U20) celostátní žebříček pro danou kategorii za rok 2019, senioři – první dva závodníci z celkového žebříčku a první závodník z nominace SÚS pro rok 2020 – příspěvek na krmení a živou nástrahu do maximální částky a možnosti rozpočtu 2 000,- Kč/osoba.

Příspěvek pro nákup krmení a živé nástrahy pro MeMiČR, MeMiČR U 15– U25, MeMiČR žen je stanoven do maximální částky a možnosti rozpočtu 1 500,- Kč/osoba.

Složení družstva na MeMiČR 2019:

Flanderka Aleš
Pavel Syrovatka
Pokorný Roman st.
Purkrábková Hana

Složení družstva na LAV Brandenburk 2019:

junior: Svatek Šimon
žena: Purkrábková Hana
muži: Flanderka Aleš, Pokorný Roman ml., Pavel Syrovátka

Určení rozhodčích na I. ligu v roce 2019

  1. kolo: RS Crazy Boys MO Hustopeče Maver, MRS RSK Jižní Morava Tubertini, ČRS MIVARDI CZ Mohelnice, ČRS Rybářský sportovní klub Pardubice COLMIC
  2. kolo: MO ČRS Jindřichův Hradec „A“, MO Kolín RIVE, MO ČRS Plaňany COLMIC, RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem
  3. kolo: MRS Uherské Hradiště PRESTON, ČRS Team Browning.cz, MO ČRS Nové Strašecí – MAVER, MRS Cortina Sensas
  4. kolo: MO ČRS Plaňany COLMIC, RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem, MRS Uherské Hradiště PRESTON, ČRS MIVARDI CZ Mohelnice

II. liga si určí rozhodčí na místě.

Rozlosování tréninkových boxů pro soutěž I. ligy.
 

Název týmu 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo
ČRS Team Browning.cz 4 7 7 10
MO ČRS Plaňany Colmic 10 3 10 11
RS Crazy Boys Hustopeče Maver 3 2 9 7
MRS Cortina Sensas 5 1 11 4
MO ČRS Nové Strašecí Maver 12 8 12 1
MO ČRS Jindřichův Hradec „A“ 11 4 3 8
MO Kolín Rive 2 11 5 12
MRS RSK Již.Morava Tubertini 9 10 2 2
MRS Uherské Hradiště Preston 7 5 8 9
RSK Lipani Mivardi Třebechovice p. O. 6 9 6 6
ČRS Mivardi Mohelnice 8 12 4 3
ČRS RSK Pardubice Colmic 1 6 1 5

Všechny závody SÚS musí organizátioři zpropagovat na webových stránkách SÚS – pořadatel závodu napíše článek o závodě, který zašle na email: zahradka@domos.cz včetně výsledku a fotografií.

Odbor LRU nechal vyrobit trička na propagaci LRU a každý zástupce MO předá jmenný seznam reprezentantů SÚS včetně velikostí na MiČR. Na základě tohoto seznamu mu budou trička předána. 

Závodníci si musí nastudovat změny SaZ řádu na 2019, které budou zveřejněny na stránkách Rady ČRS.

Radek Zahrádka, LRU SÚS