V Rožmitále se konal náborový závod v RT

V neděli (20. 10.) proběhl již druhý ročník náborového závodu v rybolovné technice pořádaný MO Rožmitál pod Třemšínem, za podpory Středočeského územního svazu a města Rožmitál pod Třemšínem.

Závodů se zúčastnilo čtyřicet dětí ze čtyř místních organizací (Rožmitál pod Tř., Příbram, Sedlčany a Hořovice). Jen za Rožmitál závodilo patnáct dětí, a to je skvělé, tak velká účast nás moc potěšila.

Zahájení závodů bylo v devět hodin, kdy se nejprve všem účastníkům s ukázkou svého umění představil stříbrný z MS v mouše skish Tomáš Spáčil a pak už se šlo závodit.

Děti statečně bojovaly v hodu do dálky jednoruč, skish, žluté terče a plachta. Během závodů měly k dispozici horký čaj, teplý guláš, napečené sladkosti.

Po splnění všech disciplín, netrpělivě čekaly na vyhlášení výsledků. Ceny byly připraveny pro všechny závodníky a poháry pro první tři v každé kategorii.

A kdo jsou vítězi v jednotlivých kategoriích?

Mladší žákyně: 1. místo Kateřina Vodičková (MO Příbram), 2. místo Bára Svitková (MO Příbram), 3. místo Aneta Šimková (MO Hořovice).
Starší žákyně: 1. místo Týna Veselá (MO Hořovice), 2. místo Linda Chotová (MO Hořovice).
Mladší žáci: 1. místo Michal Čížek (MO Příbram), 2. místo Michal Kadeřábek (MO Sedlčany), 3. místo Matěj Dvořák (Sedlčany).
Starší žáci: 1. místo Filip Svitek (MO Příbram), 2. místo Nicolas Němeček (MO Rožmitál p/Tř.), 3. místo Kristián Vavroch (MO Rožmitál p/Tř.).

Gratulujeme nejen vítězům, ale všem zúčastněným dětem k jejich výkonům.

Rádi bychom poděkovali za pomoc a podporu Středočeskému územnímu svazu, Jiřímu Eichlerovi z odboru mládeže SÚS, Radkovi Spáčilovi z RT SÚS, panu starostovi města Rožmitál pod Třemšínem Ing. Josefu Vondráškovi, naší MO Rožmitál pod Třemšínem v čele s předsedou Milanem Pojerem, restauraci na koupališti za poskytnutí toalet a občerstvení, rybářství U Plavala, celému týmu vedoucích kroužku Rožmitál pod Třemšínem, Alešovi Haluskovi a všem co se podíleli na občerstvení pro děti( paní Schwarzová, Petr Toman)…velké díky za takovou akci a příležitost.

Petrův zdar

Jaroslava Nassová, MO Rožmitál p/Tř.