UPOZORNĚNÍ! Už jen týden je možné objednávat bundy pro RS MO

UPOZORŇUJEME zástupce středočeských místních organizací, že už jen pouhý týden máte na to, abyste si objednali bundy pro rybářskou stráž. Uzávěrka objednávek končí o půlnoci 9. 12. 2019.

Po tomto datu jíž nebude možné bundy za zvýhodněnou a dotovanou cenu objednat!

Pro ty, kteří nabídku SÚS a Středočeského kraje nezaregistrovali, uvádíme:

Středočeský územní svaz společně s finanční podporou Středočeského kraje nabízí STŘEDOČESKÝM MO pořízení bundy pro rybářskou stáž NAROS RS s nášivkami, od společnosti Banner Exclusive&Outdoor.

Bunda NAROS RS byla vybrána jako nejvhodnější pro potřeby RS jak z hlediska použitého materiálu, tak i všestranné funkčnosti. Bunda je opatřena třemi nášivkami, 1. nášivka s logem SÚS, 2. nášivka s nápisem RYBÁŘSKÁ STRÁŽ a nápisem ČRS, z. s., STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ a 3. nášivka RYBÁŘSKÁ STRÁŽ spolu s číslem RS.

Díky hromadné objednávce, se nám podařilo od společnosti Banner Exclusive&Outdoor, získat na tuto konkrétní bundu slevu 17 %. Finální cena bundy NAROS RS s nášivkami činí cca 1 077 Kč.

Cena bundy NAROS RS s nášivkami bude pro MO:

MO ve sdruženém rybolovu obdrží od SÚS a Středočeského kraje na počet aktivních členů RS, vyhodnocených dle počtu kontrol provedených v roce 2018, finanční příspěvek ve výši cca 627 Kč, zbylou část z ceny bundy pro RS, uhradí MO na vlastní náklady (konečná cena je závislá na objednaném množství za celý SÚS). Na vlastní náklady si MO uhradí plnou cenu bundy v případě, že požaduje větší počet bund, než je počet aktivních členů RS, dle vyhodnocení počtu kontrol provedených v roce 2018.

MO samostatně hospodařící si uhradí cenu bundy pro RS v plné výši cca 1 077 Kč.

Do sekce Intranet byl vložen průvodní dopis s pokyny, jak postupovat při objednání včetně čtyř příloh: tabulka velikostí – objednávka, seznam členů RS MO, pro které se bundy objednávají, fotografie bundy a přepočtová tabulka velikostí od společnosti Banner Exclusive&Outdoor – najdete je pod čísly 513 – 509.

V případě zájmu o pořízení bundy pro RS, zašlou MO přílohy číslo 1. a 2. (uloženy v Intranetu) písemně na sekretariát SÚS, a to nejpozději do 9. 12. 2019. Termín dodání bund na MO je únor až duben 2020.

(šam)