Skokanem roku 2018 rybářský kroužek z Mnichova Hradiště

Po sobotním ocenění kroužku MO Brandýs nad Labem, jsme se dnes společně s předsedou SÚS Dušanem Hýbnerem vydali ocenit další kroužek, a to rybářský kroužek MO Mnichovo Hradiště, který se stal Skokanem roku 2018.

Tato kategorie, kterou náš odbor mládeže vyhodnotil již podruhé, je určena kroužku, který nejvíce zapracoval na své činnosti a v zapojení do akcí pro mládež.

Za Skokana roku 2018 odbor mládeže SÚS vyhlásil rybářský kroužek z Mnichova Hradiště pod vedením Filipa Čermáka, Miroslava Prokaráta, Jakuba Čermáka, Tomáše Balcara a Ladislava Štaňka. Ten s dětmi celý rok navštěvuje různé závody v rámci kraje, pravidelně chodí lovit na nedalekou řeku Jizeru a pískovnu Veselá, a pořádá výlety na sádky a okolní revíry. Vedoucí také pravidelně organizují akci Ve vodě nežijí jen vodníci a díky ní mají kroužek plný dětí.

Za odměnu kroužek obdržel šek na 10 000 Kč, který bude proplacený na volnočasové aktivity kroužku dle vlastního výběru.

To však stále není konec, neboť nám chybí vyhlášení ještě druhého kroužku, který obdrží ocenění Nejlepší rybářský kroužek a jeho vedoucí. Který to bude? Neprozradíme, jedeme tam cenu předat zítra…

Jiří Eichler, vedoucí odboru mládeže SÚS