Místní kolo Zlaté udice v Komárově

V sobotu 18. 5. 2019 se na Červeném rybníce v Komárově uskutečnilo místní kolo Zlaté udice pořádané MO Hořovice. Závodů se zúčastnilo celkem 26 dětí a mimo soutěžní disciplíny v plavané, musely děti absolvovat ještě test ze znalostí výkonu rybářského práva.

Počasí nám sice příliš nepřálo, nicméně děti se svého úkolu zhostily s maximálním nasazením. Po ukončení soutěže a sečtení celkového počtu nasbíraných bodů, kde se přičítaly i výsledky z předešlé soutěže v rybolovné technice, došlo na vyhlášení vítězů.

Jako první se s nejvyšším počtem bodů umístila Linda Chotová, na druhém místě se se stejným počtem bodů skončili společně Jan Ryska a Kristýna Veselá. Třetí místo pak patřilo Jakubu Trejbalovi.

Každý z výše jmenovaných si odnesl hodnotnou cenu v podobě rybářského prutu, naviják či podběráku. Smutné ale nezůstaly ani ostatní děti, každý účastník závodů si domů odnesl drobné rybářské vybavení a reklamní předměty s logem SÚS.

Vítězům samozřejmě srdečně gratulujeme a hodně štěstí a rybářských zážitků přejeme i ostatním malým závodníkům, kterým se možná podaří zvítězit příště. Na závěr bychom rádi poděkovali všem těm, kteří se na přípravě závodů Zlaté udice osobně podíleli.

Jan Rogos MO Hořovice