I přes nepřízeň počasí si lidé cestu na Myslivecko-rybářskou slavnost našli

V sobotu se konala již čtvrtá Myslivecko-rybářská slavnost pořádaná MO Rožmitál pod Třemšínem ve spolupráci s městem Rožmitál pod Třemšínem, Středočeským územním svazem, místním mysliveckým spolkem a základní organizací včelařů.

Počasí bylo bohužel hrozné. Chladno a déšť střídalo občasné vykouknutí sluníčka. Přesto si lidé i v tomto nečase našli cestu na slavnosti, ochutnat rybí a zvěřinové dobroty, podívat se na výlov Sadoňského rybníka, zakoupit si ryby či vzít své děti ke stánku místního rybářského kroužku.

Zde byly pro ně připraveny soutěže, káď s rybami, poznávačka ryb i střílení ze vzduchovky a další úkoly. Děti po splnění disciplín dostaly drobné dárky a sladkosti. Stánek navštívilo přes 200 dětí, což bylo pro nás v tomto počasí opravdu milým překvapením. Zapojili se všichni

 

vedoucí kroužku i děti z kroužku, za což jim patří velké poděkování.

Rádi bychom za podporu a pomoc poděkovali Středočeskému územními svazu v čele s Dušanem Hýbnerem, Jirkovi Eichlerovi z odboru mládeže SÚS, městu Rožmitál pod Třemšínem včele s panem starostou Ing. Vondráškem a samozřejmě MO Rožmitál pod Třemšínem s předsedou Milanem Pojerem. Budeme se těšit zase za rok na slavnostech, snad s lepším počasím.

Jaroslava Nassová, MO Rožmitál p/Tř.