ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybářské kroužky tit

Plány rybářského kroužku MO Bystřice pro letošní rok

21.01.2022 • Dne 2. 1. proběhla schůzka vedoucích kroužku MO Bystřice, na které byla naplánována činnost našich dětí v roce 2022.

Video: První letošní schůzka rožmitálského rybářského kroužku

15.01.2022 • Na první letošní schůzku rybářského kroužku MO Rožmitál pod Třemšínem byl pozván člen RS Otto Hlaváček. Na videu se můžete podívat, jak setkání probíhalo a jaké plány mají v kroužku pro letošní rok.

Děti z Rožmitálu navštívil člen RS Otta Hlaváček

10.01.2022 • Nový rok 2022 a nový začátek pro náš rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem. Rok plný rybařiny a dobrodružství i zábavy právě nastal.

Brandýští rybaříci se loučili na Kralovickém rybníce

10.01.2022 • Před Vánoci proběhlo rozloučení dětí z našich kroužků a rybařiků MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav na Kralovickém rybníce. Takový zájem asi nikdo z nás nečekal.

Čáslavští kapříci absolvovali Novoroční výšlap

09.01.2022 • Po odmlce způsobené loňskými omezeními z důvodu covidu jsme se znovu druhou lednovou sobotu vypravili na tradiční "Novoroční výšlap", tentokrát měl pořadové číslo 3.

Děti z Rožmitálu navštívily sádky Rybářství Lnáře

13.12.2021 • Předposlední rybářský kroužek MO Rožmitál pod Třemšínem v letošním roce jsme věnovali návštěvě sádek Rybářství Lnáře v Rožmitále.

Radek Spáčil učil rožmitálské děti rybolovnou techniku

03.12.2021 • Vedoucí rybolovné techniky našeho územního svazu Radek Spáčil zavítal do Rožmitálu pod Třemšínem, aby tamní děti z rybářského kroužku zasvětil do rybolovné techniky.

Činnost rakovnického rybářského kroužku v roce 2021

30.11.2021 • V téměř uplynulém roce plném různých opatření, zákazů a rušení akcí byl nakonec rakovnický rybářský kroužek nad očekávání úspěšný.

V Jincích obdržely děti materiály pro výuku

22.11.2021 • Ve čtvrtek (18. 11.) byly na schůzce rybářského kroužku MO Jince předány dětem předměty ze startovacího balíčku, které naší místní organizaci poskytl Středočeský územní svaz. Předání se kromě vedoucího kroužku zúčastnil i jednatel Ing. Miroslav Domanský.

Rožmitálští rybaříci si vyzkoušeli lov pstruhů

18.11.2021 • V listopadu je už sice zima, přesto děti z rybářského kroužku MO Rožmitál pod Třemšínem vyrazily na pstruhy, když využily toho, že MO zarybnila pstruhy revír místního významu. Byl to pro ně zážitek.

Děti z Rožmitálu dostaly dárky od SÚS a měly přednášku o kaprařině

22.10.2021 • Děti z rybářského kroužku MO Rožmitál pod Třemšínem obdržely drobné dárky od Středočeského rybářského územního svazu z tzv. startovacího balíčku.

V Jincích přivítali v kroužku nové děti

22.10.2021 • Činnost rybářského kroužku byla zahájena 16. 10., navštěvuje ho celkem 14 dětí a schůzky se konají každý čtvrtek.

Rybaříci z Berouna zavítali na Křivoklát

06.10.2021 • V neděli 3. 10. parta Rybaříků z MO Beroun vyrazila, v rámci čerpání odměny Nejlepšího kroužku SÚS 2019, na výlet na hrad Křivoklát. Výletu se zúčastnilo celkem 13 dětí + doprovod (bohužel nám některé děti před odjezdem onemocněly).

Rybáři z Týnce na Dni pohybu a zdraví 2021

02.10.2021 • I letos jsme se zúčastnili akce Den pohybu a zdraví 2021, kde jsme reprezentovali naší místní organizaci a kroužek malých rybářů MO Týnec nad Sázavou.

Startovací balíčky pro rybářské kroužky

17.09.2021 • Startují rybářské kroužky. Proto odbor mládeže SÚS, jako již každý rok, připravuje pro rybářské kroužky našich organizací tzv. startovací balíčky.

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru