ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybářské kroužky tit

Děti z Rožmitálu si vyzkoušely feeder

20.10.2020 • Poslední rybářský kroužek MO Rožmitál pod Třemšínem, ještě než byl vydaný zákaz, byl celý věnovaný feederu. O této technice lovu přijel našim dětem přednášet odborník na slovo vzatý, Jiří Ouředníček.

Bystřické děti si vyzkoušely ertéčko

12.10.2020 • Úterní (6. 10. ) rybářský kroužek MO Bystřice jsme strávili na hřišti bystřických hasičů společně s vedoucími ze sedlčanského kroužku. Pod vedením zkušených závodnic si naše děti vyzkoušely závodní rybolovnou techniku.

Konání rybářských kroužků je zakázáno!

09.10.2020 • Vládní opatření v boji s coronavirem, která vešla v platnost od dnešního dne, zakazují kromě jiného i činnost kroužků pro děti od 6 do 18 let, kam spadají i rybářské kroužky. A to bez ohledu na místo konání.

V Neratovicích začal nábor dětí do rybářského kroužku

07.10.2020 • V pondělí (6. 10.) začal postupně probíhat nábor do rybářského kroužku Šupinky MO Neratovice ve venkovních prostorách. Dětem byly rozdány výukové materiály ze startovacího balíčku od našeho územního svazu.

Děti z Libic si vyzkoušely pískovnu

05.10.2020 • V sobotu se sešlo 11 dětí (ze 14) z rybářského kroužku MO Libice nad Cidlinou na vodní ploše SÚS Pískovna Písková Lhota, aby si zde zarybařilo.

Omezení činnosti rybářských kroužků

05.10.2020 • Žádáme vedoucí kroužků, aby pozorně sledovali současný vývoj vydávaných omezení Vládou ČR, mezi které spadají i volnočasové aktivity. V souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem od 5. 10. 2020 dochází i k omezení mimoškolních volnočasových aktivit.

Malí rybáři na dni pohybu a zdraví

30.09.2020 • I letos jsme se zúčastnili akce Den pohybu a zdraví, kde jsem reprezentovali naší organizaci, kroužek malých rybářů MO Týnec nad Sázavou a Středočeský územní svaz.

Rybářský kroužek při 6. ZŠ Mladá Boleslav zahájil činnost

29.09.2020 • Děti z dětského rybářského kroužku při 6. ZŠ Mladá Boleslav (je odborně veden pod MO Bělá pod Bezdězem) se poprvé sešli na společné schůzce společně s nováčky tohoto školního roku 2020 – 2021.

Mnichovohradišťský rybářský kroužek „Lipánek“ zahájil svoji činnost

28.09.2020 • Se zahájením školní docházky odstartoval i náš rybářský kroužek. Tradičně v polovině září jsme ho zahájili úvodní seznamovací hodinou. Ta probíhá s rodiči, kde se jim představí vedoucí kroužku.

Proběhl náborový den rybářského kroužku MO Čelákovice

24.09.2020 • V sobotu (19. 9.) proběhl již osmý náborový den rybářského kroužku MO Čelákovice, byť trošku v omezené podobě vzhledem ke složité době kolem nás.

Vydařené dětské závody na rybníku Kopáčov

23.09.2020 • V sobotu (19. 9) se konaly na rybníku Kopáčov rybářské závody dětí, které organizovala MO Jince, a kterých se zúčastnilo 30 dětí.

Dětské rybářské kroužky obdržely startovací balíčky

23.09.2020 • Startovací balíčky s drobnými dárky pro děti a výukovými materiály pro vedoucí obdržely rybářské kroužky místních organizací SÚS.

Rožmitálští rybaříci zakončili prázdniny na táboře

18.09.2020 • V posledním týdnu v srpnu jsme strávili pět krásných dní s našimi rybaříky z rybářského kroužku MO Rožmitál pod Třemšínem v rekreačním zařízení Sobeňák.

Nový kontakt na rybářský kroužek MO Říčany

26.08.2020 • ČRS, z. s., MO Říčany upozorňuje na nový kontakt vedoucího rybářského kroužku MO Říčany. Vedoucím kroužku je Zdeněk Habšuda, tel: 607 930 709 (volat mezi 16:00 - 20:00 hod).

Dětský náborový závod na Strženém

19.08.2020 • ČRS, z. s., MO Příbram ve spolupráci s SÚS pořádá 29. 8. 2020 dětský náborový rybářský závod na vodní ploše Stržený.

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA