ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Handicapovaní rybáři tit

foto

Pokyny pro organizátory rybářských závodů

26.09.2020 • Na stránkách Rady ČRS, rybsvaz.cz, vyšel souhrnný materiál, který shrnuje klíčová opatření v souvislosti s koronavirovou situací v ČR při pořádání rybářských závodů. Prosíme, věnujte textu pozornost.

foto

Soustředění reprezentace ČR handicapovaných rybářů v plavané

10.09.2020 • Ve dnech 3. – 6. 9. 2020 zorganizovala místní organizace Kladruby soustředění širšího výběru české reprezentace handicapovaných rybářů v plavané na perfektně zarybněném labském revíru MO Mělník.

foto

Ocenění mistra světa Radima Kozlovského

04.09.2020 • Středočeský územní svaz ocenil člena MO Kladruby Radima Kozlovského, jenž se v loňském roce stal v Itálii mistrem světa mezi handicapovanými rybáři, bronzovým odznakem ČRS III. stupně.

foto

24hodinový závod na Záhorské

25.08.2020 • Máme za sebou vrcholný závod letošní sezóny, ve které jsme byli z důvodu pandemie ochuzeni o MiČR i MS. Veškerou energii jsme tak mohli věnovat 24hodinového závodu, pořádaného kladrubskou MO sdružující handicapované rybáře z celé České republiky.

foto

Opatření ohledně koronaviru pro sportovní činnost a odbor mládeže ČRS, z. s.

13.03.2020 • S ohledem na vyhlášený nouzový stav informuje koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS Ing. Ivan Bílý o přijatých opatřeních v ČRS, z. s. směrem ke sportovní činnosti a odboru mládeže.

foto

Termíny závodů pro rok 2020 ČRS, z.s., MO Kladruby

02.03.2020 • Přinášíme vám termíny závodů, které nás čekají v roce 2020. Registrujte se prosím včas a těšíme se naviděnou, na některé z uvedených akcí.

foto

Vítězem Putovního poháru handicapovaných rybářů se stal Miloš Hirman

23.02.2020 • První polovina října byla v Kladrubech ve znamení posledních rybářských závodů handicapovaných rybářů v roce 2019 na nádrži Záhorská. Pořádali jsme Podzimní závody, jejichž výsledek nám rozluštil tajenku celoročního závodního klání o vítěze Putovního pohá

Předchozí1Další

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

6 938 616

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS