ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybolovná technika tit

Rybolovná technika 2020 aneb sezona Covid-19

08.10.2020 • Letošní sezona rybolovné techniky díky Covidu-19, který ochromil celý svět, neprobíhala optimálně.

Mladí ertéčkáři vezou medaile z Poháru Rady ČRS

02.09.2020 • O víkendu 27. – 29. 8. 2020 se v Českých Budějovicích konal mistrovský Pohár Rady ČRS juniorů a žáků v rybolovné technice. Tohoto závodu se za Středočeský územní svaz zúčastnili Zuzana Caltová, Amálie Ungrová, Tobias Kočkár, Jan Linhart a Vojtěch Šedivý.

Opatření ohledně koronaviru pro sportovní činnost a odbor mládeže ČRS, z. s.

13.03.2020 • S ohledem na vyhlášený nouzový stav informuje koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS Ing. Ivan Bílý o přijatých opatřeních v ČRS, z. s. směrem ke sportovní činnosti a odboru mládeže.

Příbramští zorganizovali náborové závody v rybolovné technice

02.03.2020 • V neděli (1. 3.) se ve sportovní hale v Příbrami konaly již třetí halové závody v rybolovné technice, kterých se zúčastnilo 44 dětí z MO – Mladá Boleslav, Sedlčany, Rožmitál pod Tř., Hořovice, Příbram, ale i z Českých Budějovic a Písku.

Skvělý Tomáš Spáčil – stříbro a zlato z MS, bronz ze Světového poháru!

23.02.2020 • Ve středu 4. září se sjeli nejlepší závodníci v rybolovné technice do Hluboké nad Vltavou, kde se konalo mistrovství světa. Celé mistrovství bylo rozděleno do třech závodních dnů a členem české reprezentace byl i hořovický Tomáš Spáčil.

V Rožmitále se konal náborový závod v RT

23.02.2020 • V neděli (20. 10.) proběhl již druhý ročník náborového závodu v rybolovné technice pořádaný MO Rožmitál pod Třemšínem, za podpory Středočeského územního svazu a města Rožmitál pod Třemšínem.

RTéčkáři SÚS mají za sebou výbornou sezonu

23.02.2020 • Středočeští závodníci v rybolovné technice předváděli i letos výborné výsledky v rámci našeho územního svazu, tak i v celorepublikových závodech a v neposlední řadě i na mezinárodní scéně.

Halové závody v rybolovné technice v Hořovicích

23.02.2020 • Každé zimní období je pro mladé rybáře čas, kdy nemohou k vodě a soustředí se spíše na výuku teorie a nácvik rybolovné techniky. Házení kapky na terč je disciplína, která má v naší republice již dlouholetou tradici a naši závodníci jsou známi po celé Evro

Předchozí1Další

PÍSKOVNA