ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Halové závody v rybolovné technice v Hořovicích tit

publikováno: 23.02.2020

Každé zimní období je pro mladé rybáře čas, kdy nemohou k vodě a soustředí se spíše na výuku teorie a nácvik rybolovné techniky. Házení kapky na terč je disciplína, která má v naší republice již dlouholetou tradici a naši závodníci jsou známi po celé Evro

Abychom mohli kvality našich mladých rybářů posoudit, pořádá SÚS společně s jednotlivými MO každoročně sérii závodů v rybolovné technice. Tentokráte SÚS uspořádal halové závody v rybolovné technice společně s MO Hořovice.

V tomto městě byla nedávno postavena nová sportovní hala a její prostory jsou pro tyto účely jako stvořené. Na startovní listinu se přihlásilo celkem 38 závodníků z Hořovic, Praskoles, Příbrami, Kdyně, Zaječova, Nýrska a Mladé Boleslavi.
Hned od začátku panovala na kolbišti skvělá atmosféra. Zahájení provedl ředitel závodů RT a hlavní pořadatel Radek Spáčil. Poté následoval krátký projev starosty města Hořovice pana Jiřího Peřiny a závody mohly začít. Přítomni byli také předseda MO Hořovice Jaroslav Škvára a jednatel této organizace Jan Rogos. Pozvání přijal i předseda SÚS pan Dušan Hýbner, který zůstal po celou dobu závodů a na závěr se ujal i předávání cen.
Závod probíhal ve dvou základních disciplínách, skish a arenberg.
V kategorii žáci se na prvním místě umístil Vojtěch Šedivý (MO Mladá Boleslav), na druhém a třetím místě skončili Jan Ryska (MO Hořovice) a Filip Svitek (MO Příbram). V kategorii žákyně zvítězila Lucie Nejdlová (MO Kdyně) a druhá skončila Kristýna Veselá (MO Hořovice). V kategorii mladší žákyně byla první Bára Svitková (Příbram), druhé a třetí místo obsadily Kateřina Vodičková (MO Příbram) a Barbora Ponocná (MO Mladá Boleslav). V kategorii mladší žáci vyhrál Michal Čížek (Příbram), druhý byl Vojtěch Ryska (MO Hořovice) a třetí Jiří Červenka (MO Mladá Boleslav).
V nejvyšší kategorii – junioři se na prvním místě umístil Tobias Kočkár (Hořovice), druhé místo obsadil David Nejdl (MO Kdyně) třetí skončil Jakub Schleiss (MO Kdyně).
Vítězové obdrželi z rukou předsedy SÚS pana Hýbnera poháry, medaile a drobné ceny v podobě rybářského vybavení. Drobné rybářské vybavení mimochodem dostali za účast i všichni ostatní mladí závodníci. Nejmladší účastník a benjamínek našeho oddílu Tobias Pastucha pak obdržel z rukou ředitele závodu nový závodní prut na RT. Jaká byla jeho radost snad nemusím ani popisovat.
Po celou dobu závodů měly děti zajištěno drobné občerstvení, pitný režim a teplé nápoje. V tomto směru jsme nezapomněli ani na děti s bezlepkovou dietou.
Sobotní klání se zkrátka opravdu vydařilo a já bych na závěr rád poděkoval všem závodníkům za jejich účast a výsledky, rozhodčím za jejich poctivou práci a samozřejmě všem pořadatelům a trenérům. Poděkování patří i sponzorům jako jsou rybářské potřeby U HABAKUKA, firmě Probez, Středočeskému územnímu svazu a v neposlední řadě MO Hořovice bez kterých by takovéto závody vůbec nebylo možné uspořádat.

Jan Rogos, MO Hořovice

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

6 481 614

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS