ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Mladí ertéčkáři vezou medaile z Poháru Rady ČRS tit

publikováno: 02.09.2020

O víkendu 27. – 29. 8. 2020 se v Českých Budějovicích konal mistrovský Pohár Rady ČRS juniorů a žáků v rybolovné technice. Tohoto závodu se za Středočeský územní svaz zúčastnili Zuzana Caltová, Amálie Ungrová, Tobias Kočkár, Jan Linhart a Vojtěch Šedivý.

Hned v první disciplíně muška skish se do finále probojovali naši dva závodníci, Amálka Ungrová s Janem Linhartem a Amálka získala bronzovou medaili.

V disciplíně arenberg postoupil do finále Tobias, ale jen o vlásek mu utekly stupně vítězů.

V disciplíně zátěž skish finále absolvovali Zuzka Caltová a Tobias Kočkár, který nakonec skončil stříbrný.

Po terčových disciplínách následovalo vyhlášení nejlepších závodníků jednotlivých disciplín a přestávka s obědem, poté byly na programu dálkové disciplíny.

Ve finále muška dálka byli Zuzka Caltová a Tobias Kočkár, tomu jen o kousek uniklo zlato, a tak bral svoji druhou stříbrnou medaili.

Třetí stříbro pak získal Tobias v disciplíně zátěž dálka, když ke zlatu mu chybělo opět pár centimetrů.

Celkové pořadí našich závodníků po sečtení všech bodů:

kategorie žákyň: 10. Zuzka Caltová

kategorie žáků: 19. Vojta Šedivý, tady musíme poznamenat, že Vojtovi byla před týdnem po měsíci sundána sádra z pravé ruky, kterou samozřejmě u tohoto sportu velmi potřebuje a i přes tento handicap se pral jako lev

kategorie juniorek: 8. Amálka Ungrová

kategorie juniorů: 3. Tobias Kočkár.

Všem našim závodníkům bychom chtěli poděkovat za vzornou reprezentaci našeho územního svazu. Poděkování patří i organizátorům za přípravu tohoto závodu, který proběhl v nelehké covidové době velice hladce a bez nejmenších problémů.