ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Stanovisko sportovního odboru Rady ČRS LRU – plavaná v souvislosti s koronavirem tit

publikováno: 26.03.2020

V souladu s nařízením vlády a opatřením přijatým ČRS s ohledem na aktuální pandemii, přijal sportovní odbor Rady ČRS LRU – plavaná tato opatření:

1) Závody LRU plavaná se ruší vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeným vládou ČR. Závody mohou být pořádány po ukončení vládou ČR vyhlášeného nouzového stavu a zrušení omezení shromažďování a zákazu pořádání sportovních akcí bez omezení počtu účastníků, počínaje min. 30. dnem po datu zrušení. 

2) Vycestování na MS 2020 u kategorií U15, U20, U25, ženy, senioři a veteráni/ masters: Bylo dohodnuto, že tyto kategorie nevycestují v roce 2020 na MS, MS klubů a ME. Tímto žádáme Radu ČRS o převod finančních prostředků do rezervního fondu LRU plavaná. 

3) Stávající nominační kritéria pro rok 2021 se ruší a odbor LRU plavaná pověřuje státní trenéry k předložení nominačních kritérií na rok 2022, nejdéle na podzimním zasedání odboru. Nominace na MS v roce 2021, předloží statní trenéři taktéž nejdéle na podzimním zasedáni odboru v roce 2020. 

4) O změně termínů ligových soutěží a MČR, případně jejich zrušení v roce 2020, bude rozhodnuto po ukončení tohoto vyhlášeného nouzového stavu vládou ČR. Vedoucí (zástupci závodníků) jednotlivých krajů toto dopředu projednají s jednotlivými týmy. 

Děkujeme za pochopení, s pozdravem „ P e t r ů v  z d a r ! “

Radek Zahrádka v. r., předseda odboru

Soubory ke stažení tit

Stanovisko LRU plavaná Rady ČRS

PDF

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

soutez

POČET NÁVŠTĚV

6 482 210

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

Pískovna pohár Pískovna pohár Pískovna

© 2021 ČRS SÚS